Legends of Tomorrow

Başlatan dean, 17 Mart, 2015, 19:20:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

Ben 2. bölümden sonra koptum diziden, 2. sezon onayı verilmesiyle hikayenin uzatılacağı da belli oldu. Ben geri dönmeyi düşünmüyorum şimdilik ;D

doktor1881

Alıntı yapılan: dean - 28 Nisan, 2016, 14:55:45
  Doctor Who'yu izlemeden önce fark edememiştim ama bu dizi bildiğin Doctor Who 2.0'mış
7
Bölüm:13 (GünceL) Konunun bu bölümde işlenişi,olayların gelişimi çok coçukca olmuş.O kadar olaylar olurken insanın içinde hiç heyacan oluşmuyor
Kendra'nın bu bölümde saçmalaması çok ilginç.
Dizi 2. sezon onayını almış ama bence haketmiyor.Bu arada Dean'ın fikrine katılmakla beraber Rip,Doktor Who'nun yanına yaklaşamıyor bile
Doktor Who'da her an her şey olabiliyor.Adam karekterden karektere giriyor.Rip ise sadece melankolik

Bölüm Notu:6.5/10

doktor1881

9
Bölüm:14 (GünceL) Savage gemide tutsak ancak kahramanlarımızın zihinlerini karıştırmakta
Ekip 1 kazandı 1 kaybetti. Dizi izleme sitelerindeki dizi için tüm yorumlar olumsuz ancak yine de seyrediyorlar (Ben de dahil ::))
Bölüm sonu sürpriz idi Ben tahmin edemedim

Bölüm Notu:7/10

doktor1881

10
Bölüm:15 (GünceL) Kader adlı bu bölümü seyrettikten sonra gelecek hafta 16. bölümle dizi sezon finali yapacak.Bu bölümde sürprizler var
Ama kendi açımdan söyleyim ki savaş sahneleri ve dizinin geneli artık beni heyacanlandırmıyor.Her şey çok çocukca geliyor

Bölüm Notu:6/10

Nightrain

Gelecek sezon; Supergirl/Arrow/Flash ve LoT un olduğu 4 bölümlük mega crossover bölümler cekilecekmis.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

xmenac

Yakında DC'nin dizi evreninde JSA'yı izleyeceğiz gibi gözüküyor.

Caped Crusader

Spoiler

Final bölümü fena değildi. Bol aksiyonlu olması ve Hawkgirl ve Hawkman'dan kurtulmak bölümün beğendiğim tarafları  oldu. Bölümün sonunda gelecek sezon süprizi olarak JSA'den Hourman'i gördük. JSA olacağından dolayı seneye Hawklar geri döner diye tirsmiyor değilim :) JSA hakkında fazla bilgim yok ama Hawkgirl ve Hawkman'in takımda olduklarını biliyorum. Eğer Flash'ın finalinde gerçek Jay Garrick ortaya çıkarsa ilk Flash'ı da seneye Legends of Tomorrow'da görebiliriz. Sezon boyunca  Legends of Tomorrow ana konuyu hiç iyi işleyemedi. Vandal Savage çok kötü işlendi. Filler bölümleri izlemesi çok daha keyifliydi. Seneye CW dizilerinin toparlanması gerekiyor. Özellikle Arrow gibi işkenceye bir sezon daha kimse katlanmaz.

xmenac

Genel anlamda CW'nin çizgi roman uyarlamalarında bir düşüş var. Supergirl ve JSA bu düşüşü sonlandırabilir diye düşünüyorum. Tabii bütün bir sezon crossover maceralar ile de sürmez. Dizilerin kendi içinde de toparlanması lazım.

Ahmet Oktay

http://geekyapar.com/konular/dizi/legends-of-tomorrow-ne-umduk-ne-bulduk/

Ufak ufak spoiler var LoT ile ilgili, ve çok güzel bir Arrowverse genel eleştirisi var bence.

Nightrain

2.sezonda beklediğim kadro:

Jay Garrick
Wild Cat
Jonah Hex
White Canary
Atom
Vixen

İlk üç karakter dizi evreninde varlar, gelmemeleri için bir neden yok.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

doktor1881

10
Bölüm:16 (GünceL) (sezon Finali) Dizinin ruhuna uygun final yapıp Vandal Savage dosyasını kapattılar.Yeni sezonda bakalım neler olacak (JLA ???

Kanallar yaz sezonuna hazırlanıyor.Güncel takip ettiğim bu hafta 10 diziden 6 tanesi final yapmış 2 tanesi yeni başlamış durumda
Haftaya bakalım hangi dizilerin güncelleri gelecek.İzlenen  diziler çok değişecek gibi

Bölüm Notu:7.5/10

doktor1881

Daha önce kendisiyle aynı adı taşıyan animasyon dizide ve Arrow'da izlediğimiz Vixen karakteri 2. sezondan itibaren Legends of Tomorrow ekibine katılacak. Ancak karakteri daha önce Arrow'da canlandıran Megalyn E.K. değil, henüz belirlenmeyen yeni bir oyuncu canlandıracak

dean

Justice Society of America'dan ilk fotoğraf.

doktor1881

Her ne kadar bu sezon izleyemesem de sezon arası boşlukta göz atarım diye umuyorum

8 Aralık'ta gösterilen "The Chicago Way" başlıklı bölümü ile sezon arasına giren dizinin yayın günü değiştirildi. Daha önce perşembe günleri ekranlara gelen dizi, bundan sonra salı günleri ve Flash'ın ardından yayınlanacak. Yayın tarihi ise 24 Ocak 2017 olarak açıklandı.
"The Chicago Way" başlıklı sezonun sekizinci bölümü Amerika'da 2,00 milyon izleyici topladı.
Yeni bölüm başlığı ise "Raiders of the Lost Art" olarak açıklandı. Senaryosu Keto Shimizu & Chris Fedak ikilisi tarafından yazılan bölümün çekimlerini ABD'li televizyon yönetmeni Dermott Downs (The Flash, Arrow, Blindspot, Supergirl, The Tomorrow People) yapmıştır. Bölümün çekimleri için yapılan hazırlıklar 14 Ekim'den 24 Ekim'e kadar sürdü. 25 Ekim'de çekimlere başlandı ve 3 Kasım 2016'da tamamlandı. Bölüm başlığı 1981 yapımı Indiana Jones filmi "Raiders of the Lost Ark/Kutsal Hazine Avcıları" na ithaf edilmiştir

https://youtu.be/iyagnWtUn0o

dean

3. sezon onayı geldi.