Tex Romanzi a Fumetti

Başlatan caretta, 05 Ocak, 2015, 20:17:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

Zagor sanki Manfredi'nin tarzına daha uygun bir karakter, bu kadar Tex yazıp da hiç Zagor yazmamış olması ilginç :) Bu arada 4. sayının çizim ve renklendirmesi tam benim sevdiğim türde, frankofonvari bir izlenim yarattı bende. Bilgiler ve iç sayfa örnekleri için teşekkürler.

HacıGeraltEmmi

Bu nadide seriyle ilgilenecek gözüpek bir yayınevi bulabilir miyiz acaba? Fasikül veya dörtlü cilt halinde, hiç farketmez.

peder clemente

Dörtlü cilt fikri çok güzel.Maceralar zaten birbirinden güzel.Yaklaşık 208 sayfalık bir cilt olur.Kapak tasarrufu ile 20-25 TL. arasında okuyabiliriz.Haydi Çizgi Düşler.Western Sevenler bekliyor.

Mrtekin

Tex Romanzi; ÇD'nin 2016 Tex planlamasında yok. Filhakika, diğer Renkli Tex'lerden de bu sene sonbaharda 1 adet basacaklarını, kalanını, 2017'ye bıraktıklarını da söylemişlerdi.

Sağlam bir lobi yapılırsa; 2017'de okumak belki kısmet olur hepimize...
They drew first blood...

xmenac

2014 yılında yayınlanan 160 sayfalık Renkli Tex, 24 lira etiket fiyatına sahipti.

Daha büyük sayfa ebatlı ve daha çok sayfalı bir cilt muhtemelen daha pahalı olur.

Mrtekin

Boyut    :   19.50x25.50
Sayfa Sayısı    :   195
Basım Yeri    :   İstanbul
Basım Tarihi    :   2016-08
Kapak Türü    :   Ciltli
Kağıt Türü    :   1. Hamur
Fiyatı               :            25 TL

Fiyat açısından en güncel örnek, Alfa Yayıncılık'tan Gizli Tarih...
They drew first blood...

peder clemente

İndirimli fiyat olarak 20-25 TL'yi kastetmiştim.Etiket fiyatı 32-33TL olabilir.Ön ve arka kapak içlerini de dikkate alırsak dört kapağı da basabilirler.Telifi çok yüksek değilse keşke 2017 planına alsa Çizgi Düşler.Aslında çok müteşebbis ve pratik insanlardır.

labirent

Ben de çıkan 4 renkli Tex 'in birarada olduğu bir koleksiyon cildi istiyorum. Maceraperest renkli Tex 'lerden oluşan bir cilt çıkarmıştı. O kadar güzeldi ki tam 3 adet almıştım.

caretta

Çizgi Düşler yayınları hakkında artık forumumuzda bilgilendirme yapmıyor.Bildiğim kadarıyla bu seriyi yayınlamayacaklar.
Özelden ulaşarak bilgi almaya çalışayım.

caretta

İtalya'da altı ayda bir yayınlanan bu seri Çizgi Düşler veya başka bir yayınevinin yayın programında yok.
Birileri bu seriyi yayınlamayı prıgramına alır umuduyla şu ana kadar çıkan sayıları sıralayayım:

1."L'Eroe e la Leganda"(Serpieri'nin çizimi)17.2.2015'de çıktı.
2."Frontera"25.9.2015
3."Painted Desert"24.2.2016
4."Sfida Del Montana"24.9.2016
5."Gli Sterminatori"23.2.2017
6."İl Vendicatore"16.9.2017
7."Giustizia a Corpus Christi"23.2.2018

hanac

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: caretta - 16 Mart, 2018, 00:23:06
İtalya'da altı ayda bir yayınlanan bu seri Çizgi Düşler veya başka bir yayınevinin yayın programında yok.

Aslında Çizgi Düşler'in programında var ama açık etmiyorlar. Benden duymuş olmayın :)

Nemo

Genc Teks'in maceralari guzel olur. Dusunsenize 2 album bir arada vavvv
Özel Alfa Ajanı

NIC

Görüyor ve artırıyorum bence bu seri en çok satan teks serisi olacaktır

BAHADIR

İnşallah hakkını vererek basarlar... Orj. ebat sert kapak yakışır bu seriye... Çizerlere baksanıza hepsi birbirinden dehşet...

Yalnız Galep'in çizdiği 5. sayıyı merak ettim şimdi... Şimdiye kadar basılmamış çizgileri mi?