Nisan 2015

Başlatan afu, 24 Mart, 2015, 21:47:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İnancomic

batman candir ve kapagi cok guzel .

konnektör

Ben oyumu batman'den yana kullandım, Türkiyede çizgi roman satmıyor denilmesine rağmen 28 adet çr. yayınlanmış, bu sevindirici ,  uzun soluklu yerli çizgi romanlarımız olmaması ise kötü bir durum.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

hennessy

gönlüm Batman #3 / Ailenin ölümü / Jbc oy verdi ama Don Kişot / Marmara Çizgi elim gitti geldi....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

panthei

ailenin ölümü'ndeki şömiz çabası bile bence yeterli bir fark ölçeği

Bilal0

Ne yalan söyliyeyim, anketteki çoğu çizgi romanı okumadım, çekilişe katılmak için yorum yapıyorum.  ;D
Oyumu Batman'den yana kullandım ben de.

atil

Batman Ailenin Ölümü

Chuck

Batman Ailenin Ölümü en yakın rakibine 27 fark atarak ayın birincisi olmuş. . 8) 8) 8) 8) 8)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Jedmau

Alıntı yapılan: Neco - 01 Ağustos, 2015, 14:02:29
Batman Ailenin Ölümü en yakın rakibine 27 fark atarak ayın birincisi olmuş. . 8) 8) 8) 8) 8)

:)

afu

mesaj atanların ismi ufak kağıtlara yazıldı, katlandı, bir kaseye konuldu, karıştırıldı ve içlerinden biri alındı.
Nisan ayın kitabı anketi şanslısı neco oldu :D

neco, iki seçeneğin var, seç birini.

bu ayki sponsorlarımız ferzan (bölüm yöneticisi) ve jbc yayıncılık  :)      ...... Mayıs için sürprizler hazır bile  :o

Ahmet Oktay

Chuck

Oooo çok teşekkür ederim emeği geçen herkese. :D Bu ay ki yarışma başladığından beri Hellboy'u almayı erteliyordum. Nolur nolmaz diye :D iyi ki beklemişim. . Ferzan'a da çok teşekkür ederim ama ben seçimimi Hellboy'dan yana kullanıyorum. :)

Chuck

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 04 Ağustos, 2015, 09:39:42
Tebrik ederim Neco :)

Sağol dostum daha iyileri sana çıksın. :D

I am Batman

Batman:Ailenin Ölümü ciddi anlamda çok güzel bir hikayeydi ve devam hikayelerini acayip derecede bekliyorum :) JBC çok sağlam işler başarıyor...