JBC : Amerikan Vampiri Cilt 1

Başlatan Jedmau, 01 Nisan, 2015, 17:40:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ralph

Uzun araştırmalar ve Himalayalarda yaptığım derin felsefe sonucu almaya karar verdim.

Uzun zamandır ilk defa bir vampir hikayesi beni bu kadar heyecanlandırdı. Merakla bekliyoruz.

Jedmau

@Serhan

Jedmau

Jedmau

Amerikan Vampiri : Cilt 1
Özgün Adı : American Vampire Volume 1

Scott Snyder – Stephen King
Yazar

Rafael Albuquerque
Çizer

Güneş Becerik Demirel
Çevirmen

Banu Erdoğdu
Editör

Bengü Ergil
Yayın Koordinatörü

Font Uyarlama
Yiğit Sakmar

Berk Șentürk
Grafik ve Uygulama

Ertan Ergil
Yayın Yönetmeni

Stephen King'in Yazdığı İlk Çizgi Roman

YENİ BİR YÜZYIL İÇİN YENİ BİR VAMPİR.

Kurnaz, acımasız ve zehirli bir yılan kadar tehlikeli Skinner Sweet, kabalığıyla olduğu kadar inatçılığıyla da ün salmıştır. Fakat Amerikan topraklarında rastlanan ilk vampir olan Sweet, alışılagelmiş gece yaratıklarından biri değildir. Daha güçlü, daha azılı bir vampir olan ve gücünü güneşten alan Sweet, yeni bir kan-emici ırkın, Amerikan Vampiri'nin ilk örneğidir.

Mezarından kalktıktan kırk beş yıl sonra, Sweet kendisini genç ve güzel insanların pervaneler gibi Hollywood ışıklarına doğru çekildikleri 1920'li yılların Los Angeles'ında bulur. Ne var ki, genç aktris Pearl Jones'un da keşfetmek üzere olduğu gibi, burada basit insani hırsların ötesinde bir şeyler dönmektedir. Pearl'ün film yıldızı olma hayali kanlı bir kâbusa dönüşünce, Sweet ona intikam alma gücünün yanı sıra, hayatta kalabilmesi için tek şansını da sunar.

On yıllar süren Amerikan genişlemesini ve yaşayan ölülerin evrimini harmanlayan korkunun efsanevi ustası Stephen King, AMERİKAN VAMPİRİ için çizgi romanın yaratıcısı Scott Snyder ve sanatçı Rafael Albuquerque ile bir araya gelerek, VERTIGO serisinin büyük beğeni toplayan ilk beş sayısını birleştiriyor ve bu kitap King tarafından yazılmış yeni bir giriş bölümünü de içeriyor.

1. Baskı Haziran 2015 - İstanbul
ISBN : 978-605-9155-02-1
Sayfa Sayısı : 200
İç : 135 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt - iplik dikiș
Kapak : 350 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt
Fiyat : 32.50 TL

dean

Nightrain

Hobareyde hoy hoy. ;D Hemen çıksın, hemeeeeeeen. ;D

200 sayfa, 32.5 TL. Tabii biz bunu daha ucuza alırız. Zaten baskı kalitesinden şüphem yok.

I love you JBC
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Son Zamanlarda en keyifle okuduğum serilerden biri. Skinner Swwet ve Pearl ile Türlçe olarak ta tanışacağız.
Bir de usta Stephen King'den bir sunum. Daha ne olsun.
   Türk çizgi roman okuru kaçırma.

pizagor

Çıksın hemen alacağım. O kadar da iştahlıyım bu seriye :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

OZAN BALIM

Nightrain

Duydum ki,  Wytches'in telif haklarıda JBC'deymiş.

Jedmau

Alıntı yapılan: Nightrain - 19 Haziran, 2015, 12:03:30
Duydum ki,  Wytches'in telif haklarıda JBC'deymiş.

Oha , çok sevindim :)

Nightrain

Yalan mı yoksa, facebook'ta görmüştüm. Eğer Wytches'ida basarsanız, ölene kadar favori yayınevim olacaksınız.

Jedmau

Alıntı yapılan: Nightrain - 19 Haziran, 2015, 13:57:05
Yalan mı yoksa, facebook'ta görmüştüm. Eğer Wytches'ida basarsanız, ölene kadar favori yayınevim olacaksınız.

Söz mü ? :)

Nightrain

Alıntı yapılan: Jedmau - 19 Haziran, 2015, 14:02:09
Söz mü ? :)

Söz.  ;) Hatta oldunuz bile. Artik ne basarsaniz alacak duruma geldim.  ;D Bir diger Snyder sahanesi olan Wake'ide basarsiniz umarim.