JBC : Amerikan Vampiri Cilt 1

Başlatan Jedmau, 01 Nisan, 2015, 17:40:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

2.cilt guya ekim kasim gibi cikacakti. :(
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Jedmau

Nightrain

JBC nin Instagram dan paylaştığı bilgilere gore 2-3-4-5 ve 6 ciltleri yani serinin tamanini 2016 da basacagi ortaya cikti. Devvv mutlu oldum.

emre ozdamarlar

Alıntı yapılan: Jedmau - 28 Kasım, 2015, 21:48:10
grafik eksikleri yine

Abi merakimdan soruyorum, neredeyse her yayinevinde gundeme gelen bu grafik/dosya eksikligi nedir tam olarak? DC size grafikleri nasil ulastiriyor, zip dosyasi mi? FTP'den birer birer mi cekiyorsunuz, DVD mi? Gelen resimler bozulmus mu oluyor, ya da DC zip dosyasini mi eksik olusturuyor? Harbi cok merak ediyorum bu mevzuyu :)

Jedmau

Selam Emre,

Genelde internetten indiriyoruz. Her çizgi roman yaklaşık 4-12 gb arası oluyor , dosyalar paket halinde oluyor.

İndirildikten sonra tam basıma hazırlayacağız eksik dosyalar ( sayfalar oluyor ) genelde ara kapaklar , ve ciltteki ara sayfalar eksik oluyor.

Mesela arkham asylum ilk 34 sayfa eksik geldi , gates of gotham sadece ilk fasikül geldi. Amerikan vampire 2 sadece ön kapak yollanmış vs vs vs

emre ozdamarlar

Cok sagolasin abi aciklaman icin. Hakkatten ilginc ama koskoca DC/Marvel'in bu isi standart, duzgun isleyen bi hale getirememis olmasi :)

Kauss

Uzun süredir aklımda olup bir türlü almaya fırsat bulamamıştım kendisini. En sonunda 2016 da okunulacakların en başına koymuştum. Bugün İstanbul'a dönerken uçakta okudum. Benimle beraber yanımda ki amca da okudu. Hatta uçuş sırasında bitirince amcaya okuması için uzattım. Gülümsedi o da eksik okuduğu yerleri bitirdi :)

Keşke daha önce okusaymışım dediğim bir esermiş. JBC'e kalitesi için teşekkür ederim. Şimdiden 2. cilt çıktığında bu sefer ilk alınacaklar listeme koyuyorum.

Jedmau

panthei

hanac

ghostrider

Bu seri 10 ciltte mi tamamlanacak?2.cildi çok bekliyorum ve V for Vendetta vardı ne zaman gelecek?
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

nicholaihel

ghostrider

V for Vendetta için o kadar yüksek ücret istiyorlar ki Asgari ücret yanında şeker parası gibi kalıyor.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

Nightrain

2017'de artık gelsin ya. Sözde bu sene tamamlanamacaktı. Artık şu grafiker sorunu çözülsün lütfen. >:( Ayrıca V For Fendetta'da geçen sene 5 Kasım da çıkacaktı. Batman 5 ve 6 hala gelmedi. >:( Duy sesimi Ertan Başgan!

2017'de bu yayınlar gelmezse, Batman ve diğer JBC yayınlarını alıp, dükkanınızın önünde benzin döküp yakacağım. ;D

Jedmau