JBC : Amerikan Vampiri Cilt 1

Başlatan Jedmau, 01 Nisan, 2015, 17:40:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Hikaye bomba yav. Stephen babanın kaleme aldığı kısımlarda öyle.

Skinner Sweet tam bir şerefsiz. İçinde en ufak bir iyilik timsali yok.

Hikayede en çok hoşuma giden yer

SPOILER

Pearl'in at arabasındaki çifti katletmesi oldu: adamın yüzünü soydu, kadınıda kaktüslerin üzerine fırlattı, bildiğin kazığa oturtur gibi. Tüylerim diken diken oldu o sahnede.

SPOILER

Risk alıp bu seriyi basan JBC'ye sonsuz teşekkürler. Ergen vampir hikayelerinden sıkılanlara ilaç gibi bir çizgi roman. Alın, aldırın, al !!!

Devamı bir an önce gelsin, aylarca bekletmeyin bizi Ertan bey. ;)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

panthei

Beklediğimden çok çok iyi. Bir solukta okudum, King'i önce yadırgadım ama alışmam hızlı oldu, çizimler harika, karakterler enterasan, hikaye sert ve derinlikli.
Güzel iş, bravo!

Nightrain

Snyder ve King harika is cikarmislar. Devaminin gelecek olmadi cok guzel. Once Semsiye Akademisi simdi de Amerikan Vampiri ile bizleri bulusturan JBC ye cok tesekkurler.

Jedmau

Cok teşekkürler , beğendiğinize çok sevindim , satışlar ve geri dönüşler baya yüksek :)

abselemon

JBC gerçekten çok güzel işler çıkarıyor. Batman ve star wars konusunda çıkardığı çizgi romanlar ile gönlümde taht kurdu. Kaliteli ve de uygun fiyatlı satış yapması üstelik Jedmau'nun okuyucu ile sürekli iletişimi bir artı puan daha. Böyle devam etmeniz dileğiyle...

Nightrain

Bitti. Hikayede bomba gibi bi yerde bitti tabii.  Skinner Sweet tam bir rockstar. Tipki sarkilar gibi, yaptiklari nesilden nesile aktariliyor. O karizmatik duruşu, saf kötülüğü tüyleri diken diken ediyor. Bir ısırık çok seye sebep olabiliyor. Isirik deyip geçmeyin. :D Lütfen 2.cilt gecikmesin.

SPOILER

Pearl in arkadaşı Heatie i oldurdugu sahne muazzam di.

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman! (direk agzina saplar)"

SPOILER

Nightrain

panthei

Alıntı yapılan: Jedmau - 19 Temmuz, 2015, 02:31:02
Cok teşekkürler , beğendiğinize çok sevindim , satışlar ve geri dönüşler baya yüksek :)

adettendir soralım, yayın periyodu nasıl olacak, Eylül başına bekleyelim mi?

Jedmau

evet eylül ekim gibi 2. sayı çıkar

nicholaihel

Hikaye, kapak, baskı çok çok iyi. Devam ciltlerin kapaklarına şöyle bir baktım. Geçtiğimiz yüzyılın tarihi gelişmelerine yaslanacak gibi duruyor ki güzel haber.

Jedmau

Evet , ikinci ve 3. ciltler cok daha güzel

@Serhan

Almış bulunmaktayım okuyunca yorumumu yazarım.
Ertan abi burdayken tekrardan sorayım ertan abi bunu başka yerden aldım ama deadpool deadpool öldürüyoe ve ölümcül tasarım sizin sitenizden aldım 3 gün önce ne zaman gelir ? Siz ön sipariş dsmişsiniz ama jedbang.com da normal siparişti ordan aldım.

Jedmau

Alıntı yapılan: Joker - 03 Ağustos, 2015, 16:14:43
Almış bulunmaktayım okuyunca yorumumu yazarım.
Ertan abi burdayken tekrardan sorayım ertan abi bunu başka yerden aldım ama deadpool deadpool öldürüyoe ve ölümcül tasarım sizin sitenizden aldım 3 gün önce ne zaman gelir ? Siz ön sipariş dsmişsiniz ama jedbang.com da normal siparişti ordan aldım.

Çarşamba bende olacak , cuma diğer yerlerde , elime geçtiği gibi kargolayacağız

bongzilla

okumayı şimdi bitirdim. 4/4'lük bir çizgi roman. skinner sweet olması gerektiği gibi tam bir piç! 2. sayıyı soğukkanlılıkla bekliyorum  ;)

Jedmau

İkinci cilt daha da iyi :) Çalışmalara başladık.