3 Mayıs 2015 İstanbul toplantısı

Başlatan haysat, 09 Nisan, 2015, 00:21:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Kuzgun'da yavaş yavaş toplanmaya basladık.
Crom! Ölüleri Say...

Ras Al Ghul

haysat

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

@Serhan

İstanbuldan dün döndüm ya.
Hatta 2 gün önce Büyülü Dükkandan Marvel Team Up almıştım :(

s.b

TOPLANTIDAN İLK RESİMLER. OBJEKTİFTEKİ KÜÇÜK BİR LEKE YÜZÜNDEN FOTOLAR PEK İYİ ÇIKMADI.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

Yağmurlu hafta sonunda çok keyifli bir toplantı ve ödül dağıtım töreni oldu.
Katkısı olan ve gelip bu günü renklendiren tüm arkadaşlara teşekkürler.
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

hennessy

hennessy

caretta

Son resimde görülen pasta ve içecek masasından itibaren yukarıya doğru tanıdığım arkadaşlar:Rumar 80 ve Kalidor.Darkwood Mesut Bey'in solunda
duran kırmızı gömlekli ve oturan gözlüklü arkadaşı tanımadım.Bilgisayar ekranı arkasında oturan Sami Bayrak.Mavi kareli gömlekli yunusmeyra.Süpermen kostümlü zat Hanac.Murat (Hennesssy)Beyin omuzuna elini atan heybetli zat Ertan Bey(Jedmau) sanırım.Karşıda oturan beyaz giysili esmer kişi de Ümit Kireççi.Güzel bir etkinlik olmuş.Tüm dostlara Kıbrıs'tan selam olsun...

kalidor

Kırmızı gömlekli zat Afu nickli Ali Fuat Abi.
İlk fotoğraflarda görülen kapşonlu genç arkadaşımzı Neco. Taa Beylikdüzü'nden kalkıp gelen ve bu haziranda üniversite sınavına girecek Neco'ya da başarılar dileriz.
Uzun saçlı beyaz sakallı olan çizgiliköstebek Çetin Abi oluyor.

Bugünün başlangıcı sizin de bildiğiniz gibi aylar öncesine uzanıyor. Aday listelerinin hazırlanması, ilk aday göstermeler daha sonra adayların oylanması ve sayılması, ödüllerin hazırlanması vb gibi işlerle bilfiil uğraşan başta Ümit Kireççi'ye, mekanını yine biz çizgiroman severlere açan, ikramda eksiklik etmeyen Büyülü Dükkan ve İlyas Erkul'a ile kardeşi Fuat Erkul'a, ödül törenine Ankara'dan kalkıp gelen JBC Yayıncılık'a, aldığı ödülle fumettinin hala ölmediğini gösteren Çizgi Düşler'e ve diğer ödül sahiplerine, toplantıya katılan forum üyelerimize, Cumhurbaşkanlığı bisiklet turu sebebiyle Avrupa yakasından zorlukla gelen üyelerimize ve katılan katılmak isteyip de katılamayan tüm dostlara da candan  teşekkür ederiz. Seneye daha iyisi olur inşallah.

Crom! Ölüleri Say...

hennessy

caretta

Ali Fuat Bey ve Köstebek Bey de resimlerde görülüyor.Köstebek Beyi bayağı merak ediyordum.En karizmatik pozu da Sami Bayrak dostum vermiş!Kuzgun Çizgi Roman dükkanını da istanbul'a yolum düşerse muhakkak ziyaret edeceğim.Ne de olsa Mesut Bey'le Zagor yakınlığımız
var.Emeği geçen,ödül alan,dükkanlarını açan,bu etkinliğe katılan dostları kutluyorum.

hennessy