3 Mayıs 2015 İstanbul toplantısı

Başlatan haysat, 09 Nisan, 2015, 00:21:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

pizagor

Habire yenmiş, gülünmüş, eğlenilmiş... Kaçırılmış güzel günler hanesine bir çizgi daha :-\
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Jedmau

Valla çok Eğlendim :) gelen herkese teşekkür ederim ;)

xmenac

Fotoğraflar için teşekkür ederiz. Katılanlar için güzel bir gün olmuş doğrusu. :)

yunusmeyra

ilk defa tanıştığımız ve uzunca muhabbet edemediğimiz Neco dostumuz iyi ki geldi..Sami hocayı 1 senedir görmemiştik,özlemişiz..Ra's al ghul her zamanki gibi çizgi romanla dopdoluydu..en büyük üzüntümüz hüzünlü flüt yani Ekrem dostumuzla ,erken ayrılmak zorunda kaldığımız mekanda muhabbet edemeyişimiz oldu..ama neyseki yazılarından tanıdığımız dostumuzla tanışma fırsatı yakalamış oldum..Eyyüb Başkan dostumuzla ben ilk defa muhabbet etme imkanı buldum ve çok memnun oldum..
Hasan,Fatih,Rıza,Murat,Ali,Mesut,Ali Fuat dostlarımıza bu güzel gün ve güzel sohbetler için tekrar teşekkürler..

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

hennessy

Umar Reis ve Sami Baba'yı uzun aradan sonra görmek çok güzel oldu. Toplantının en genç admini Herr Hanac her zamanki espirileri ile bizleri gülme krizine tuttu. yunusmeyra ve she-ra yenge beraber gelerek evli çiftlere mesaj verdi. Haysat a.ş. ve Mesut abi ödül verdiler. Ra's al ghul kardeşimizi aramızda görmek çok güzel. Her zamanki gibi çizgi roman merakı ile bizleri şaşırttı.

Sonra sevgili dostum Ertan ile oturup uzun muhabbet ettik. Genç dostlarımız baloncular,çevirmenler ile bir arada olmak güzeldi. Bora Öngürer abimizi tanımak güzel oldu bir derya kendisi. İlke kardeşim geldi iki lafın belini kırdık. İşleri dolayısı ile gecikmiş olsun yüzünü görmek güzeldi. 
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

yunusmeyra

geleneksel "altın madalyon" toplantı açılışı  ;D  (soldan sağa ve aşağıdan yukarı: gevrek simit ve "çököpirens"..)

simit ve poğaçalar yenmiş,yeni yayınların eleştirileri başlamış.. (soldan sağa: she ra,hanac,yunusmeyra,darkwood)

Hasan ,"reklamları tıklayın!" diyor  ;)  (soldan sağa: rumar,hennessy,hanac)

Hennessy yunusmeyra'ya ,"sıradan yönetici bu işi gönüllü yapar..adminlik öylemi,kafanı çalıştır..adamlar parayı koyacak yer bulamıyor,biz gevrek simide talim edelim.." diyor  ;)  ;D  ;D

"çizgi roman sevdalılarının" ticarete olan ilgisi Sami abi'yi daraltıyor  ;) ,"la havle vela kuvvete illa billahil.." diye kendine sabır telkin ediyor..

Nemo

Diger fotograflarin da aciklamali hallerini merakla bekliyorum :)
Özel Alfa Ajanı

yunusmeyra

kuşaklar boyu çizgi roman sevdası..
soldan: ra's al ghul, darkwood,s.b,afu..

soldan:ra's al ghul'un babası ve ra's al ghul,darkwood,afu,s.b,rumar..
not: ra's ın kafası convergence olayında..konuya hakim olanlar ra's a yazabilir

Chuck

İlk defa gelmeme rağmen hiç yabancılık çekmedim. Çok eğlenceliydi. Hepinize teşekkür ederim. Bir sonraki toplantıyı beklemekteyim. :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Nemo

Neco ve Ra's gibi genc cizgiroman dostlarinin oldugunu bilmek cok guzel. Bana gencligimi hatirlatiyorsunuz:)
Özel Alfa Ajanı