Star Wars: Lando

Başlatan hennessy, 19 Nisan, 2015, 21:45:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

http://www.ign.com/articles/2015/04/16/marvels-newest-star-wars-comic-stars-lando-calrissian

Mini seride suç dünyası, kaçakçılık ve falcon'u nasıl Lando'nun eline geçtiğini göreceğiz. İlk sayı Temmuz ayında yayınlanacak.

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Sakızlı Ohannes Paşa

Marvel suyunu çıkarcak bu işin belli oldu.

hennessy

Kaliteli iş yapsınlar çıkarsınlar.

Leia Türkiye'ye gelince 1.sayısı inceledim hoşuma gitti.

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Bu Dodsongillerin çizimlerini çok sevmemedim gitti.

xmenac

Star Wars'ta yan karakterlerin de önemli öykü potansiyeli var. Marvel'ın bu konuyu değerlendirmesi çok iyi bir karar olmuş.

rumar80

Lando Calrissian'ı tüm Star Wars sevenler tanır. İmparator filminde karşımıza çıkan, Han Solo'nun eski arkadaşı, Bulut şehrinin yöneticisi Millenium Falcon'ın eski sahibi, kumarbaz ve çıkarı için herkes ile işbirliği yapabilen biri. Marvel yeni limited serisinde. Bizi Bulut Şehri'nin öncesine, Falcon'ın el değiştirmesinin sonrasına götürüyor.
   Borçlarını ödemek için çeşitli işler yapan Lando'ya yapılan son teklif Siennar sistemindeki uzay gemisi limanından özel bir yatı çalmasıdır. Yatın içinde ne varsa el koyabilecek ama yatı hasarsız getirecektir. Lando yakın arkadaşı Lobot ile bir takım kurar ve harekete geçer. Plan mükemmele yakın sonlanır ve yat ele geçirilir. Ancak Lando ve ekibinin bilmedikleri yatın İmparator Palpatine'e ait olduğu ve içinde sayısız Sith eşyası bulunduğudur.
   Palpatine yatı ele geçirmek için özel bir ödül avcısı tutar. Bir yandan ödül avcısı, diğer yandan yattaki Sith eşyalarının ekibi etkilemesi ile Lando ciddi bir dert ile başbaşa kalır. Çenesini başarılı çalıştıran kahramanımız bu dertten nasıl kurtulacaktır.
   Seriyi son zamanlarda Marvel'ın ön plandaki yazarlarından Charles Soule yazmış, Daredevil'den çizimlerine aşina olduğumuz Alex Maleev çizmiş. Şu ana kadar okuduğum limited seriler içinde en başarılı olanı. Keyifle bir çırpıda okunabiliyor.

Nightrain

Çizgi Düşler umarim bunlari da basar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

İnancomic

Çizgi düşler biz yayınlamayacağız dedi ama bılemıyorum

rumar80

Ben de öyle duydum. ( Basmayacaklar diye)
Umarım düzgün ve kaliteli basımlar olur.

İnancomic

Yayınlanacak denildi ama kime sorsak biz yayınlamıyıcaz diyorlar valla enterasan

rumar80

Çok yakında kokusu çıkar.