Batman Dark Knight

Başlatan Ras Al Ghul, 22 Nisan, 2015, 21:52:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ras Al Ghul

Bu seri amerikada 34 sayı(29 asıl sayı,0.sayı ve 4 tane villians month sayısı) yayınlanıp bırakılmış bir batman serisi,daha karanlık maceralar olduğunu duydum.Yazarı  ve çizeri Avengers Dağıldı'nın çizeri olan David Finch.JBC'nin 2017  planında yer almalı mı sizce ona göre JBC'ye söyleriz.Gerçi Jedmau görür ama :P.
  Seri New 52'nun orijinal serilerinden.Puanları pek iyi değil yalnız.

@Serhan

En fazla 5 sene sonra Jbc basar tüm Batmanleri ;)

dean

Ras al Ghul, konu başlığı açarken coverlar ile, iç sayfalarla, daha fazla bilgi ile süslersen daha güzel, daha anlaşılır olur. Mesela şu haliyle ben anlıyorum ama güncel Dc takibi yapmayan kimse anlayamaz hangi seriden bahsettiğini.

@Serhan

Alıntı yapılan: dean - 22 Nisan, 2015, 22:13:10
  Ras al Ghul, konu başlığı açarken coverlar ile, iç sayfalarla, daha fazla bilgi ile süslersen daha güzel, daha anlaşılır olur. Mesela şu haliyle ben anlıyorum ama güncel Dc takibi yapmayan kimse anlayamaz hangi seriden bahsettiğini.
Aynen.

Ras Al Ghul

Barmen Minik

tonla basılacak kaliteli batman serisi veya batman ailesine bağlı seri varken ben sahsen yayınlanmasını zaman ve iş gücü kaybı olarak görürüm. basılcak çok fazla yayın var buna gelene kadar. o puanlar boşuna düşük değil merak etmeyin gözünüz bu seride kalmasın :D

Ras Al Ghul

Bilginiz için teşekkürler.İyi tarafından bakarsak yayınlanmazsa cüzdanlarımız rahatlar  ;D