Jbc'ye istek

Başlatan Ras Al Ghul, 22 Nisan, 2015, 21:54:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ras Al Ghul

Jbc şöyle arada bir asıl cilltte olmayan sayıları o ciltte yayınlasa güzel olmaz mı:)?

@Serhan

Mesela ? Hangilerini ?

Ras Al Ghul

Mesela Harleyde mad love ondan sonra batman cilt 4 e atıyorum batman and the monster men.

@Serhan

JBC Yan seri olarak Batman ve Robin'i basmalı kesinlikle.

cmkrbn

Daha fazla batman olsa çok çok iyi olur. Mesela Batman The Dark Knight New 52 :D :D Çizimleri çok güzel ve bir de Batman Eternal :D  Klasikleri saymıyorum onlar zaten yavaş yavaş çıkacak.

ghostrider

Eternal güzel seri ama Dark Night New 52 Çok fazla satılmadığı için devam edilmeyen bir seri olmuştur.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

The_DarknesS

Alex Ross imzalı Kingdom Come JBC'den Marvels Arka Bahçe'den çıktı.
İkiside efsane çizgi romanlar. Ustanın bir başka efsanesi Marvel evreninin mantığını anlattığı Earht X.
Earth X de basılsa muhteşem olur. Böylelikle efsanevi bir kitap daha Türkçe'ye kazandırılır.

Nightrain

Bir başka Ross eseri Justice i basar umarım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

noir

Marvel yeni star wars serilerini basarsanız ne güzel olur  ;)

Nightrain

Star Wars'ı forumca istiyoruz. Hem de fasikül olarak. Umarım görüşmeler olumlu sonuçlanır.

....
İsteklerimi sıralarsam:

Batman Year One
Batman Long Helloween
Batman Dark Victory
Batman Hush
Batman Under the Red Hood
Batman A Death in the Family
Batman No Man's Land (4 cilt)
Batman Knightfall (3 cilt)

2016'da bunlar basılsa bile yeterli.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ghostrider

Batman'in Ra's Ghul ile olan maceralarının basılmasını çok isterim.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

Animvader

No Man's Land ve Knightfall benim de çok istediğim seriler ama bizde 4 ve 3 cilt değil 8 ve 6 cilt anca yayınlanabilir.Yoksa o sayfa sayılarıyla 70 liradan aşağı olmaz tek cildi.Kaldı ki Knightfall'ı DC bile kuşe kağıda basmadı.

Bir de No Man's Land'in prequelleri Cataclysm, Contagion, Legion falan var ki sorma gitsin.

Ama şu Jeph Loeb ve Tim Sale'in serileri basılmalı artık o konuda katılıyorum sana.

xmenac

Knightfall öncesinde Batman Venom da olsa güzel olurdu.

rumar80

Marvel Star Wars'u geri alınca Dark Horse'un yayınladığı serileri epic collection olarak tekrar basmaya başladı haberiniz olsun.

Caped Crusader

Hush bu yıl içerisinde çıkacakmış. Facebook sayfasında gördüm.