Jbc'ye istek

Başlatan Ras Al Ghul, 22 Nisan, 2015, 21:54:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yalcinerol345

Alıntı yapılan: rumar80 - 24 Ekim, 2015, 15:39:15
   Marvel Star Wars'u geri alınca Dark Horse'un yayınladığı serileri epic collection olarak tekrar basmaya başladı haberiniz olsun.
Ben bu Star Wars'ları isterim.

Nightrain

Alıntı yapılan: Caped Crusader - 24 Ekim, 2015, 15:50:18
Hush bu yıl içerisinde çıkacakmış. Facebook sayfasında gördüm.

Bence seneye sarkar. Fuara sürpriz yaparlarsa bilemem. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 24 Ekim, 2015, 16:01:40
Ben bu Star Wars'ları isterim.

Bu epic collection serileri normal ciltlerden daha kalın.
Örneğin epic collection the old republic serisi dark horse'un Thé Knights of the old republic serisinin ilk 18 sayısını içeriyor.
Tam dobisko cilt.
Benim bildiğim JBC cildi bölmez ki bence de bölmesin

nikopol

Star Wars'un yeni filmi gelir, yeni cizgi dizisi ve yeni cizgi romanlari yayinlanirken bu trendin Turkiye'ye ulasmamasi ilginc ve bir yandan da uzucu. Benim Star Wars cizgi romanlarina bir asinaligim yok, ancak memlekette bunlari tuketmeye hazir bir kitle olduguna eminim. JBC'nin bastigi Klon Savaslari serisi de fena satmadi bildigim kadariyla.

Zaman zaman okuyucunun yetersiz talebinden bahsediyoruz, ama talep olan yerde de arz firsatini kacirmamak lazim. Star Wars cizgi romanlarinin yeni serisini basmayi dusunen varsa cok oyalanmasin.

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: rumar80 - 24 Ekim, 2015, 17:40:25

Örneğin epic collection the old republic serisi dark horse'un Thé Knights of the old republic serisinin ilk 18 sayısını içeriyor.
Tam dobisko cilt.

O zaman bizde şuan yayınlanan normal comics ciltlerinin 3 katı kalınlıkta olmuyor mu ? Maliyet ve satış fiyatı açısından ülkemiz piyasasına hiç uymaz bence.
Tabi Star Wars'tan bahsettiğimiz için yine satar diye düşünüyorum ama, stoğun erime periyodu çok uzar düşüncesindeyim.

Nightrain

Alıntı yapılan: rumar80 - 24 Ekim, 2015, 17:40:25

Tam dobisko cilt.

Bence de ama o zaman da cebimizde cikscak parayi düşünemiyorum. Bazi yayinlardan vazgecerim sanirim. (:

Kotor serisi daha önce 13 cilt olarak yayınlanmış. Keşke basilsa.

Animvader

Arkadaşlar bizde siyah-beyaz Essentialları bölüyorlar, Epic Collection tam basılsa 100 liradan aşağı olmaz, 3'e 4'e falan bölünse anca kurtarır onun da bir manası olmaz.

connyapku

Yanlis hatilamiyorsam klasik yayinlara 2016 yilinda agirlik vereceklerini soylemislerdi.  Heyecanla beklemekteyim.

Yayinlanmasini istediklerim

Batman Knightfall (3 cilt)
Batman A Death in the Family
Batman Long Halloween
Batman Dark Victory
Batman Gothic
Batman Legends of The Dark Knight: Norm Breyfogle vol 1 HC
Gotham Central (4 cilt)
Star Wars (yeni seri ) umarim fasikul olarak yayinlanmaz.
Star Wars  A Long Time Ago (5 cilt)
Indiana Jones (3 cilt)
Bu son ikisinin yayinlanma konusunda umudum yok ama yinede yazdim.

rumar80

A death in the family cildinin içinde Tim Drake ' in de ilk çıktığı a lonely place för Dying macerası da var

rumar80

Indiana Jones derken herhalde marvel'ın bastığı maceraları içeren üç ciltten bahsediyorsun.
Daha dün Kütüphanedeki yerlerini aldılar

noir

Star wars filme yönelik çıkarılan çizgi romanlar filmden önce yayınlansa çok iyi olur aslında, return of the jedi sonrasını anlatıyorlar

connyapku

Alıntı yapılan: rumar80 - 24 Ekim, 2015, 20:46:56
Indiana Jones derken herhalde marvel'ın bastığı maceraları içeren üç ciltten bahsediyorsun.
Daha dün Kütüphanedeki yerlerini aldılar
Evet Umar abi marvel'in bastigi maceralar. 3.cilt karaborsada resmen hicbir yerde bulamiyorum. Olanlarda ucuk fiyatlara satiliyor.

connyapku

Alıntı yapılan: rumar80 - 24 Ekim, 2015, 20:44:27
A death in the family cildinin içinde Tim Drake ' in de ilk çıktığı a lonely place för Dying macerası da var
Robin'in akibetini okuyucularin telefon oylarina birakmalari ilginc geldi bana.

rumar80

13gezegen ' e baksana.  Ben oradan aldım.  Stoklarında yoksa sipariş verebiliyorsun.  Eğer Diamond stogunda varsa iki ay içinde geliyor

Nightrain

2016 da

Princess Leia, Lando, Cheebacca, Darth Vader ve Ana seriyi basmalarini diliyorum. Bizi Star Wars a boğ Ertan abi. :D