Tema Değişikliği Problemi ve Forumdaki Eski Linkler

Başlatan xmenac, 26 Nisan, 2015, 16:02:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lampard

Alıntı yapılan: kalidor - 29 Nisan, 2015, 16:19:54
Bilgisayardan giremeyen arkadaşlar "çıkış" yapıp yeniden girmeyi denesinler.

Yok direk siteye giremiyorum ben, ktunnel tarzı siteler üzerinden girebiliyorum. IP adresimle ilgili bir problem herhalde

Mrtekin

Sitenin görselleri ile mi oynadınız? Eski hali çok daha iyiydi, sanki?

İphone da herşey birbirine girmiş gibi görünüyo.
They drew first blood...

xmenac

Muhtemelen eskiden grafikler gözükmediği için sorun olmuyordu. Şimdi graifkler tekrar görünür hale gelince mobil arayüzde karıştı forumun görüntüsü. :)

Daha önce başka bir konuda da belirtmiştim, bu tarz SMF tabanlı forumları Tapatalk isimli mobil uygulama ile görüntülemek çok pratik oluyor. Fakat forumun o programa kaydının yapılması gerekiyor. Nasıl yapıldığını bilmiyorum ama bilenler incelerse telefondan foruma erişim sağlayan üyeler için epey kolaylık sağlanabilir.

kalidor

Tapatalk yerine bakımı yapan kişinin önerisi üzerine resmi responsive mod yüklendi. Benim kullandığım android tabanlı telefonda görüntü gayet güzel, bir karışıklık göremedim. IOS tabanlılarda mı çıkmıyor acaba?

Bir "çıkış" yapıp tekrar girin arkadaşlar. @lampard senin neden giremediğini anlayamadım dostum  ::) İşyerinden bağlanıyorsan belki bir güvenlik duvarına tosluyoruzdur.

Crom! Ölüleri Say...

Mrtekin

Deniyorum ama Ios'ta cidden çok kötü görüntü, eski hali çok daha iyiydi, ayar sorunu mu var ya da ben mi yaşıyorum bu sorunu?

Başka iphone cu var mı girip aynı sorunu yaşayan?
They drew first blood...

hanac

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Mrtekin

Abi, bu arada, nazar boncuğu, gümüş seti, baya bir reklam almışsınız. :)

İphonelardaki görüntü cidden fecaat, çok sıkıntılıyım, çünkü genelde sadece iphone kullanarak girebiliyordum foruma.
They drew first blood...

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

Alıntı yapılan: Utku Gürsoy - 29 Nisan, 2015, 22:45:07
Reklamlar. :'(

Sitenin rutin hosting, domain ve bakım masrafları oluyor. Forumdaki yönetici arkadaşlardan masraflar çıktıkça para istiyorduk.  Sonuçta bu forumdan maddi anlamda bir menfaatimiz yok. Şimdi belki reklamlar forumu çevirebilir mi diye düşündük. Baktık bir getirisi yok, o zaman kaldırırız.
Crom! Ölüleri Say...

xmenac

Ben de Android işletim sistemli bir telefon kullanıyorum. Herhangi bir sorun yok mobil arayüzde fakat yeni gönderilen iletilere baktığımda sadece konu başlığı gözüküyor ki o da sıkışık bir sütunda yer alıyor. Yanıt yazan kişinin kullanıcı adı ve son ileti tarihleri boş gözüküyor.

kalidor

Reklamları esnek moda alıyoruz arkadaşlar, daha rahat bir görüntüye kavuşacaksınız inşallah  :)
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Alıntı yapılan: kalidor - 29 Nisan, 2015, 23:17:05
Reklamları esnek moda alıyoruz arkadaşlar, daha rahat bir görüntüye kavuşacaksınız inşallah  :)

Çok iyi oldu samsung da.

Ahmet Oktay

General Mobile'da da iyi şuan, sadece gönderilen iletilerin tarihi falan gözükmüyor konu içerisinde.