MARVELS - Arkabahçe Yayıncılık

Başlatan dean, 27 Nisan, 2015, 23:01:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Arkabahçe, facebook üzerinden reklam yapmaya başladığı için artık açıklayabilirim. Aslında yaklaşık iki, iki buçuk aydır biliyordum. Ama söylemek için doğru zaman değildi. Arkabahçe, Marvel'ın en önemli çizgi romanlarından Marvels'ı yayınlayacak. Çizgi romanın yazarı Kurt Busiek. Çizeri ise Alex Ross. Marvels, 1994 yılında yayınlanan ve Marvel evrenine sokaktaki adamın bakış açısıyla yaklaşan bir çizgi romandır. 2009 yılında ise çizgi romanın Premiere Edition'ı yayınlanmıştır.

Darkopal

Çizim tarzı ve konusuyla diğer çizgi romanlardan ayrılan, cidden Marvel'in başyapıtlarından biri diyebileceğimiz bir eser.
Hayırlısı olsun. Umarım orijinaliyle aynı kalite ve özellikte basılıp yayınlanır.

yunusmeyra

Alıntı yapılan: Darkopal - 27 Nisan, 2015, 23:51:09
Çizim tarzı ve konusuyla diğer çizgi romanlardan ayrılan, cidden Marvel'in başyapıtlarından biri diyebileceğimiz bir eser.
Hayırlısı olsun. Umarım orijinaliyle aynı kalite ve özellikte basılıp yayınlanır.
alex ross'a ve marvel ve dc'nin "klasiklerine" saygı duruşu devam ediyor..malum "kingdom come"da yolda..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Chuck

İç sayfa çizimleride bu şekilde mi? Eğer öyle îse acayip merak ettim bu eseri.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Animvader

Çizer Alex Ross ise gözüm kapalı alırım.

hanac

Ras Al Ghul

Uzun zamandır okumak istediğim bir eserdi iyi olmuş

ilke

Editörlüğü bendedir millet, hakkını vermeye çalışacağım :)

yunusmeyra

Alıntı yapılan: ilke - 05 Mayıs, 2015, 09:27:19
ülkemizde son 20 senedir yayınlanmasını beklediğimiz kitaplardan biri..size güveniyoruz..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

pizagor

Güvenimiz tam!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hennessy

UGH! kesin güzel bir ön yazı olacak hissene kapıldım.

merakla bekliyorum bu hikayeyi
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Ozan

Grafiği de bendedir arkadaşlar :) Orjinallik konusunda Avenging Spider-Man ve yeni çıkacak olan Hawkeye işlerim size referans olabilir :)

Ufak da bir güncelleme geçeyim. Çeviri tamam, bana ulaşmadan önce son bir kontrolden daha geçmesi gerekiyor. 0. sayı dahil toplamda 5 fasikül cilt formatında basılacak. Fakat cilt için gereken birkaç görsel eksik. Onlarla ilgili irtibata geçildi. 94 senesi çrsi olduğu için vektörel anlamda bir dosya yok elimizde. Ama mümkün olduğunca temiz ve hızlı bir şekilde bitirmeye bakacağız. Sadece normalden biraz daha uğraştıracak :)

Sakızlı Ohannes Paşa

xmenac

BAHADIR

İlk defa bir çizgiromanda grafik anlamda daha basılmadan ortaya çıkacak işin kusursuzluğunu ve güzelliğini  tahmin  edebiliyorum...

İşi bu sefer ehline vermişler... :)

Ama omuzlarında ki yük daha ağır haberin olsun Ozan... ;)