Nathan Never Okuma Listesi

Başlatan Animvader, 28 Nisan, 2015, 13:05:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

access işi bende o zaman, sen excel de hazırla yeter.
yazar, çizer bilgisinde yardımcı olabilirim belki. bonelli'nin sitesinde varsa? kapak resimlerini de alabilliriz belki oradan.
yardım istersen bana yazabilirsin mail adresimden.
darısı diğer yayınların başına  :)

Nemo

Sevgili Animvader, oncelikle eline saglik :) resimli olmali kesinlikle. Afu abi sana da cok tesekurler simdiden. Bitince harika olacak.
Özel Alfa Ajanı

hanac

Yukarıdaki ankette oyumu Resimli'den yana kullandım.

Nemo

Bence liste tamamlaninca Cizgi Dusler bunu Nathan'in icinde yayinlamali. Kostebek agabey bu is tam sana gore :)
Özel Alfa Ajanı

xmenac

Şimdiden elinize sağlık. İşin sonucunda muazzam bir çalışma ortaya çıkacak gibi duruyor. :)

Animvader

İyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar. Liste hazırlama çalışmalarım son hızla devam ediyor  ;)

Alıntı YapBence liste tamamlaninca Cizgi Dusler bunu Nathan'in icinde yayinlamali. Kostebek agabey bu is tam sana gore :)

İyi fikir.

çizgidüşler

Alıntı yapılan: Animvader - 10 Ocak, 2018, 17:29:02
İyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar. Liste hazırlama çalışmalarım son hızla devam ediyor  ;)

İyi fikir.

Listenin son halini sabırsızlıkla bekliyoruz. 😊

yunusmeyra

harika bir çalışma yapıyorsunuz, bekliyoruz dostum :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Animvader

Evet değerli Nathan severler, okuma listesinin Çizgi Düşler'in son bastığı 24.cilde kadar olan kısmını yaklaşık bir ay gibi bir süre sonunda tamamlamış bulunmaktayım. Nathan Never ülkemizde basılmaya devam eder, biz de listemizi devam ettiririz.

Aslında listeye Türkiye basım tarihlerini de eklemeyi düşünüyordum ama birçok sayının ay ve yıl olarak tam basım tarihlerini bulamadığım için listeyi daha da geciktirmeden sizlerle paylaşmak adına şimdilik koymaktan vazgeçtim.

Bir başka husus da, daha önce amatör bir şekilde koyduğum okuma listesinin başka mecralarda kendi fikirleriymiş gibi paylaşıldığını gördüğüm için paylaşacağım dosyaları şifreleyerek kopya ve değiştirme koruması koydum. Onun dışında forumumuza ve şahsıma referans vererek istediğiniz yerde paylaşabilirsiniz.

Listeyi güncellemek adına her türlü öneri, eleştiri ve yardımlarınıza açığım.

Başlıktaki ana mesajı güncelleyerek listeleri oraya koyuyorum, herkese iyi okumalar.

xmenac

Animvader eline sağlık, bu güzel çalışma için teşekkürler.

Nathan Never serisiyle ilk tanıştığımda, o güne kadar çeşitli fumetti serileri okumama rağmen bambaşka bir keyifle okumuştum. Bu listeye bakıp unutulmaz maceraların ismini gören pek çok okuyucu için çok güzel bir nostalji olacaktır kanaatindeyim. Seriye yeni başlayanlar ve halihazırda okuyanlar için de rehber niteliğinde bir okuma listesi. Tekrar teşekkürler.

hanac

Alıntı yapılan: Animvader - 03 Şubat, 2018, 16:16:36
Başlıktaki ana mesajı güncelleyerek listeleri oraya koyuyorum, herkese iyi okumalar.

Teşekkürler dostum. Buraya da ekleyeyim  :)

Resimsiz liste : http://www.mediafire.com/file/w2emvl1sqv8hkh1/RES%C4%B0MS%C4%B0Z.xlsx

Resimli liste   :  http://www.mediafire.com/file/443zmiku439b17d/RES%C4%B0ML%C4%B0.xlsx

Nemo

Animvadar emegine saglık çok tesekur ederim sana:) harika olmuş. Çizgidüşler bu listeyi nathan içinde yayınlar inşallah :)
Özel Alfa Ajanı

yunusmeyra

dostum ellerinize sağlık, süper  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Animvader

Rica ederim Nathan severlere bir faydamız dokunduysa ne mutlu. Umarım bu liste bir kişi de olsa yeni Nathan okurları kazanmak adına faydalı olur.

çizgidüşler

Alıntı yapılan: Nemo - 03 Şubat, 2018, 23:33:15
Animvadar emegine saglık çok tesekur ederim sana:) harika olmuş. Çizgidüşler bu listeyi nathan içinde yayınlar inşallah :)

Animvader'ın onayı varsa seve seve :) .

Sayın Animvader, öncelikle bu güzel çalışma için emeğinize sağlık. Eğer sizin için de uygunsa tercihiniz doğrultusunda adınızı/nickinizi belirterek bu listeyi bir sonraki cilt içinde Nathan sevenlerle paylaşmak isteriz.
Bu konudaki kararınızı merakla bekliyor olacağım.

Teşekürler...