Nemo'dan Teks İtalya

Başlatan Nemo, 29 Nisan, 2015, 11:41:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nemo

sayi 650- Villa Diago'nun Sirlari

Diego ailesine ait eski bir konak Guney Durango bolgesinin kalbinde yer almaktadir. Bu eski konak cok korkunc sirlar barindirmaktadir. Diego ailesini sirlari, korkunc yaratiklar gizemli konagin sirlarini cozmek icin orda olan Teks ve dostlarinin hayal gucunu zorlayacaktir.

not: Hasan abi, Nic'den Teks Italya basliginin altinda ''yanitla'' tusu aktif degil. Bilgilerinize.

Özel Alfa Ajanı

hennessy

Güzel bir maceraya benziyor. Böyle Tex hikayeleri daha çok görmek istiyoruz.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nemo

651 Kanli Ay

Teksas'da kanli ay yukselmektedir. O gece geldiginde, Teks ve dostlari karanlik ucurumlardan gelen yaratiklarla mucadele etmek zorunda kalacaklardir.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

Murat abi ben de coks eviyorum Teks'in doa ustu maceralarini. Ozellikle El Morisco'da varsa tadindan yenmiyor ;)
Özel Alfa Ajanı

Nemo

652- Acimasiz Charvez

Charvez yillar sonar intikamini almak icin geri doner. Oglu, Teks'in dostu Rick Simmons'un korumasi altindadir. Charvez, oglunu geri almak ve onu acimasiz bir komanci savascisi yapmak icin cabalayacaktir. Simmons ise Teks'den Charves'e karsi yardim ister.

Özel Alfa Ajanı

hennessy

Alıntı yapılan: Nemo - 29 Nisan, 2015, 11:47:45
Murat abi ben de coks eviyorum Teks'in doa ustu maceralarini. Ozellikle El Morisco'da varsa tadindan yenmiyor ;)

Aynen kardeş hep aynı şeyleri okumaktan sıkıldığımız an geliyor böyle güzel maceralar hep o an.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nemo

Hasan abi, Nic'den Teks Italya basliginin altinda ''yanitla'' tusu aktif degil. O yuzden, Teks'in yeni sayilarina yeni baslik acmak zorunda kaldim.
Özel Alfa Ajanı

Nemo

653- Olum fetisi

Komanciler, Charvez'in oglu onderliginde ayaklanmistir. Teks, dostlari Navajo'lari da destek icin cagiracaktir.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

654- Kara Altin

Petrol cagi baslamaya yakindir. Hellsfire isimli kasaba acimasiz vali Bob Braddock ve adamlari tarafindan yonetilmektedir. Bir hukumet Ajani esrarengiz bir bicimde oldurulur. Teks ve dostlari olayi arastirmak icin Hellsfire'a gelir.

Özel Alfa Ajanı

hanac

Alıntı yapılan: Nemo - 29 Nisan, 2015, 13:08:05
Hasan abi, Nic'den Teks Italya basliginin altinda ''yanitla'' tusu aktif degil. O yuzden, Teks'in yeni sayilarina yeni baslik acmak zorunda kaldim.

"Nic'den Teks İtalya" başlığı nedense kilitli kalmış, şimdi açtım problem yok.

Ama bu başlık da ayrıca kalsın adını da "Nemo'dan Teks İtalya" yaptım.

İçimiz dışımız Teks oldu  :)

caretta

Hasan Bey yanlış söyledin. İçimiz dışımız "comics"oldu! Böyle Teks paylaşımlarını daima görmek isteriz.

xmenac

Açıkçası Tex konusunda çok bilgili bir okur olmadığım için piyasadaki yayınlar konusunda epey soru işareti var zihnimde. O kadar fazla çeşidi varki, yayınevleri neden ikişer ikişer çıkarıyor bunu bile anlamıyorum. Tex külliyatına hakim bir üye, piyasadaki Tex yayınları hakkında beni bilgilendirse süper olur. :)

hanac

Alıntı yapılan: xmenac - 29 Nisan, 2015, 19:10:46
Açıkçası Tex konusunda çok bilgili bir okur olmadığım için piyasadaki yayınlar konusunda epey soru işareti var zihnimde. O kadar fazla çeşidi varki, yayınevleri neden ikişer ikişer çıkarıyor bunu bile anlamıyorum. Tex külliyatına hakim bir üye, piyasadaki Tex yayınları hakkında beni bilgilendirse süper olur. :)

Buyurun  :)

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,8965.0.html

Nemo

Teks'in Italya'da ki yeni sayi tanitimlarina burdan devam ederim madem.
Özel Alfa Ajanı

NIC

Google translate italyancamla anladığım kadarıyla  Kanlı Ay son yılların en beğenilen Teks macerasıymış