Nemo'dan Teks İtalya

Başlatan Nemo, 29 Nisan, 2015, 11:41:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

antiochia

Alıntı yapılan: Nemo - 08 Haziran, 2015, 12:39:24
656- Yagli Ilmik

Genc bir kovboy, Timothy Russell, islemedigi suclardan dolayi yargilanip idama mahkum olmustur. Onu kurtaracak iki melek ise gercek suclulari bulmak icin goreve hazirdir.

Kapak güzelmiş.

Nemo

659- Tepedeki Kilise

Yazan: Mauro Boselli

Cizen: Alfonso Font

Kapak: Claudio Villa

Teks ve dostlari, cinayeti arastirirken doctor Marvel ve cinli  ailesi ile tanisirlar. Bu arada Kit ve Tiger, Kid Rodelo'nun pesindedir. yni gece, Winnipeg gazetesinin binasi buyuk bir yangin ile yok olur. Kit ise Rodelo'yu takip ederek eski bir kiliseye varmistir. Iceri girip onu kistirmaya karar verir. Ama ona kurulan tuzaktan habersizdir.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

Maxi 19- Teks'in Adaleti

Yazan: Tito Faraci

Cizen: José Ortiz, Ugolino Cossu

Bazi durumlarda adalet, sucluya gerekli cezayi veremez. Iste boyle durumlarda bize Atilla abi, ay yani Teks gibi biri gereklidir  8) ;) Teks, Rick Melville isimli genci hem kendinden hem dusmanlarindan korumak zorundadir.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

660- Entrikalar ve Zehirler

Cizen: Alfonso Font

Kit, ortadan kaybolmustur. Dragon'un cetesinin izini suren Teks ve Carson, Selkirk'e vardiklarinda bir suru entrika ile ugrasmak zorunda kalirlar. Kit nerededir? Dragon esasinda kimdir? Grant isimli birinin saldirisi ve doctor Marvel'in olaylara mudahalesi...
Selkirk'in yeraltinda Teks, esas dusmani ile yuz yuze gelecektir.

Özel Alfa Ajanı

caretta

Kid Rodelo ve sevgili hemşiresi Dallas demek ki Aylık Seri 19.sayıda mevta olmuyorlarmış.658-659 sayılarda yine karşımıza çıkacaklar.Şimdi 19.
sayıyı daha çok merak eder oldum.

rumar80

Villa'nın kapaklarının hastasıyım.

Mrtekin

Alıntı yapılan: rumar80 - 20 Ekim, 2015, 19:51:10
   Villa'nın kapaklarının hastasıyım.

Umar Abi, gizli gizli Teks okuyorsun di mi? :)
They drew first blood...

NIC

Maxi 19. sayıda Ortiz imzası var demekki çizdiği son tex hikayesi buymuş oda yarım kalmışki Cossu devam etmiş.

Mrtekin

Helal olsun, Behzat. Aynı şey benim de aklıma gelmişti, foruma soru açacaktım.

Muhakkak almamız lazım.

They drew first blood...

xmenac

Çok güzel bir detay yakalamışsınız.

NIC

Algıda seçicilik diyelim  ;) Ortiz beğendiğim çizerlerden.Ken Parkerda çizmiş 90lı yıllarda Teksten sonra onada sıra gelecek

Nemo

661- Olu ya da diri araniyor!

Cizen: Giacomo Danubio

Jeff Cartland isimli genc bir kovboy, zengin ve nufuzlu bir ciftlik sahibi Derek Hayward'in oglu olan Frank Hayward'i oldurmekle suclanmaktadir. Derek Hayward, Jeff'i yakalamak icin odul avcilarini kiralar. Tex Willer ve Kit Carson ise sucsuz olduguna inandiklari Jeff'i kurtarmak icin yollara duserler.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

Renk cumbusu 4

4 sayinin oldugu bu albumde, ilk macerada Teks ve Morisco, karanlikta gizlenen yaratiklarla savasacaklar. Bir komanci sefinin esir aldigi kadin aski ve sadakati arasinda secim yapmak zorunda kalacak. Hogan ve cetesi ile mucadeleden sonra ise, Tiger, hopileri olduren katilin izini surmek icin yollara dusecek.

Özel Alfa Ajanı

rumar80

Kısacık Tex maceralarını sevmiyorum.  Tex en az iki sayı geçen maceralar yaşamalı.
   Hoş zaten Tex almıyorum ama...

Nemo

662- Cesaret Konvoyu

Komanci lideri acimasiz Nevequaya, Butterfield yolunu izleyen kervana saldirmak icin firsat kollamaktadir. Ortaligin kan banyosuna donmesini ise iki melek onleyecektir.

Yazan: Tito Faraci

Cizen: Maurizio Dotti

Özel Alfa Ajanı