Avengers - Gerekli Şeyler

Başlatan dean, 29 Nisan, 2015, 14:03:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Gerekli Şeyler ekibine teşekkür ederim. İçim dışım Avengers oldu ama biraz yavaşlayın ya yetişemiyorum :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

nikopol

Secret Wars sonrasinda yavaslamak durumunda kalacaklar. Bence guncele mumkun mertebe yetismeye calisarak cok iyi bir is yapiyorlar. Internet cagindayiz, herkes yeni yayinlanan eserlerin farkinda ve kimse Amerika'daki yayinlari 3-5 sene geriden takip etmek istemez. Game of Thrones bolumlerini ciktiginin ertesi gunu izlemek var; orijinal yayinin uzerinden 3 sene gectikten sonra izlemek var. Herhalde herkes ikincisini tercih eder.

dean

Alıntı yapılan: hennessy - 04 Haziran, 2016, 19:25:00
Gerekli Şeyler ekibine teşekkür ederim. İçim dışım Avengers oldu ama biraz yavaşlayın ya yetişemiyorum :)

Secret Wars yayınlanana kadar bu hızlarını korumaları çok daha iyi. Şu an için ayrıntı veremem ama All-New, All-Different dönemi yayınlanacak bazı çizgi romanlar Secret Wars'u bekliyor. Secret Wars yayınlansın ki bütün yayınevlerinin önü açılsın.

Nightrain

Umarım All New Diffirent Avengers'larin hepsini Gerekli Şeyler basar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

Alıntı yapılan: dean - 04 Haziran, 2016, 20:26:17
  Secret Wars yayınlanana kadar bu hızlarını korumaları çok daha iyi. Şu an için ayrıntı veremem ama All-New, All-Different dönemi yayınlanacak bazı çizgi romanlar Secret Wars'u bekliyor. Secret Wars yayınlansın ki bütün yayınevlerinin önü açılsın.

Ben espri olarak öyle dedim tabi ki hızlansın. Bunca zaman kitapsız kalan bünyelere iyi geliyor...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hasanmahmut

Alıntı yapılan: dean - 04 Haziran, 2016, 20:26:17

Biz de bekliyoruz halen... Secret Wars'u bekliyor dediniz ancak Gerekli Şeyler Secret Wars'u yayınladı, All-New All-Different serilerinin dördünü de yayınlamaya başladı. Bu Secret Wars'u bekleyen yayın evlerinin hiç biri daha başlayamadı.

Daha önce gördüğüm için bu yorumunuzu gelip buradan sormak istedim bilginiz vardır diye. Acaba hangi yayın evi ne zaman başlayacak yeni dönem serilerine?

dean

Alıntı yapılan: hasanmahmut - 05 Mart, 2017, 21:57:43
Biz de bekliyoruz halen... Secret Wars'u bekliyor dediniz ancak Gerekli Şeyler Secret Wars'u yayınladı, All-New All-Different serilerinin dördünü de yayınlamaya başladı. Bu Secret Wars'u bekleyen yayın evlerinin hiç biri daha başlayamadı.

Daha önce gördüğüm için bu yorumunuzu gelip buradan sormak istedim bilginiz vardır diye. Acaba hangi yayın evi ne zaman başlayacak yeni dönem serilerine?

Merhaba, bazı yayınevleri de kendi serilerinin bitmesini bekliyor. Mesela Iron Man. Matt Fraction'ın Iron Man'i bitsin. Yüksek ihtimal All-New, All-Different serisine geçilecek. Bir ya da iki yayın daha var. Ama şu an yüzde yüz olmadığı için söyleyemiyorum. (Arkabahçeden değil. Başka yayınevlerinden.)

hasanmahmut

Alıntı yapılan: dean - 05 Mart, 2017, 22:24:28
  Merhaba, bazı yayınevleri de kendi serilerinin bitmesini bekliyor. Mesela Iron Man. Matt Fraction'ın Iron Man'i bitsin. Yüksek ihtimal All-New, All-Different serisine geçilecek. Bir ya da iki yayın daha var. Ama şu an yüzde yüz olmadığı için söyleyemiyorum. (Arkabahçeden değil. Başka yayınevlerinden.)

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Bekliyoruz. :)

memospinoz

3. cilt 2. baskıyı yapıyor.