KAPALI DEVRE - ALTIN MADALYON E-DERGİ BASIMI

Başlatan pizagor, 30 Nisan, 2015, 12:50:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ferzan

Dergiler dün elime geçti. A5 ebadında basılmasını çok sevdim herşeyden önce. Mevcut malzeme ve görsel doygunluğu A4 te sırıtabilirmiş sanki. O sebeple A5 isabet olmuş. Onun harici basımı da çok hoş. İnsan eline aldığında kendi kendine para toplanıp çıkan bir dergi gibi değil de kitabevinden yahut bayiden almış hissine kapılıyor. Ben çok sevdim. Emeği geçen herkesin, görsel uygulamadan basım aşamasına kadar, ellerine kollarına sağlık. Azar azar okuyacağım bitmesin diye. :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

V

Dergiler elime geçti.A5 boyutu cuk oturmuş bu sayılar için. Baskıda emeği geçen başta Ali (haysat) Abi'ye ve diğer dostlara teşekkür ederim.
"İstemem,eksik olsun.."

pizagor

Yeni sayıları da basacağız değil mi?

Biraz biriksin de halledelim!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

Sinan Başak ilk 5 sayının 2. baskısı  için para gönderdi ama ses soluk yok...
Crom! Ölüleri Say...

battlehammer

Merhaba.

Halen bu e-dergileri tekrar basmayı düşünüyor musunuz? Evet ise ben de talibim -ki tercihen ilke 6 sayı, ilk 5 yerine-. Hatta uzun zamandır sadece okuyucu olarak izlediğim bu mecraya şu an katılmış olmamın da yegane sebebidir bu :)

V

Alıntı yapılan: battlehammer - 19 Ağustos, 2015, 17:22:26
Merhaba.

Halen bu e-dergileri tekrar basmayı düşünüyor musunuz? Evet ise ben de talibim -ki tercihen ilke 6 sayı, ilk 5 yerine-. Hatta uzun zamandır sadece okuyucu olarak izlediğim bu mecraya şu an katılmış olmamın da yegane sebebidir bu :)

İstekliler çoğalıyor... Yeni sayı/sayıların basılma süreci söz konusu olduğunda onlarla birlikte eski sayıları almak isteyen arkadaşların talepleri de değerlendirilecek ve bu başlıkta duyurulacak..
"İstemem,eksik olsun.."

Animvader

pizagor

Sevgili Haysat, yeni sayıların basımı için önerin nedir, kaç sayı birikince basalım?

hanac

Sanırım Sayı 6 ve Sayı 7 basılmadı.

Bence biraz daha bekleyelim Sayı 8 de çıksın.

Sonra isteyenlere 1-8, isteyenlere 6-8 arasını basalm.

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 18 Kasım, 2015, 13:23:21
Sanırım Sayı 6 ve Sayı 7 basılmadı.

Bence biraz daha bekleyelim Sayı 8 de çıksın.

Sonra isteyenlere 1-8, isteyenlere 6-8 arasını basalm.

Bunu da unutmadık daha    ;D

pizagor

Ekrandan okuyamayanlar için mevzuyu hatırlatalım...

kharon

Cok gec haberdar oldum ama basim yapilacaksa ben de almak isterim :)

kedidiro

evet dört dergi birikmiş oldu. yeni bir basım zamanı geldi diyebiliriz bence de...

nocardia

pizagor

Gayet masrafsız, ortadan duble tel zımbalı kaliteli bir kağıda baskı yeterince tatmin edici olur aslında.