Schleich Justice League Figürleri

Başlatan Levent Suberk, 01 Mayıs, 2015, 21:48:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Levent Suberk

Schleich Justice League figürleri Toyzzshop'ta satılıyor.

@Serhan

Bende aynı bu firmanın yaptığı Flash figürünü ViaPorttaki ToyzzShoptan 40 tlye almıştım.
Hiçbirsıkıntı yaşamadım şimdiye kadar.

Utku Gürsoy

Çoluk çocuğa alınabilir. Ama bence çok adi ve gereksiz duruyor.

Tarkan Kurt

Bu figürleri ben de inceledim ama biraz oyuncak gibi duruyor. Ancak yine de alınabilir fiyata sahip.

yunusmeyra

bu figürler için "kalite" sorununu ileri sürebiliriz..çünkü figür dünyasında ne örneklerle karşılaşıyoruz dimi? bu beni zamanın istanbul oyuncak mağazalarında satıldığını gördüğüm ve o yıllar çokta ilgi çekmeyen star wars figürlerine götürdü..hatta bir sene yazlıkta arkadaşımızın oyuncak sepetinde bile görmüştük..5-10 sene sonra çıkacak ve vücudunda bir kaç uzvu hareket edebilen he-man oyuncak ve figürlerine duyulan ilginin 10'da birini yakalayamamışlardı...sonraki yıllarda birazdan daha çok "adi" gözüken bu star wars figürleri en çok aranan hatta deli olunan figürler olacaklardı...koleksiyoncuların bu küçük ve adi-plastik figürlere ödedikleri paralar ise ilginçtir..ama üretilen her figür onu alan ve hayal dünyasındaki özel senaryoya dahil eden kişinin verdiği değerle özelleşir..yani "adi" figür yoktur az hayal gücü vardır ;)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

yunusmeyra

bahsi geçen anım bundan 30 küsür yıl önce yaşanmıştır :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

kalidor

Bu figürlerin asıl olayı cep telefonlarına yüklenen bir aplikasyon ile kısa bir animasyon şeklinde hareket edebilme ve çeşitli efekt  özellikleri.
Crom! Ölüleri Say...

@Serhan

Üst mesajdakiler gerçekten kalitesiz oyuncak gibi duruyor. Bence bunlar gayet kaliteli ürünler. Bende Flash var Superman ve Batman'ide almayı düşünüyorum. Green Lantern'da çok başarılı cidden. Birtek Joker figürlerini beğenmedim.

Bonus :

Sakızlı Ohannes Paşa

En alttaki bende var. Küçük, sevimli güzel bir figür bence.

Chuck

Green Lantern ve yere inmiş Superman figürlerine bayıldım.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız