LAL KİTAP'A TEŞEKKÜRLER

Başlatan s.b, 04 Mayıs, 2015, 11:30:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Tarih: Mart 2005. Zagor Klasik Maceralar Dizisi yayınlanmaya başladı. Üstelik orijinal macera sıralaması ve kapakları ile. Bu Klasik Seri ile Zagor'umuzu ilk macerasından itibaren okuyabildik.Lal Kitap tam 388 sayı Zagor'u bizlere 99 kalın ciltte sundu. Hiç aksatmadan türlü türlü bahaneler uydurmadan her ay yayınladılar. Hiçbir zaman kitapların matbaadan gecikmeli geldiğini duymadık. Zaten okuyucuya olan saygıları buna engeldi. Gerçek bir çizgi roman sevdalısı olan Zaimoğlu ailesine sonsuz teşekkürler.

Kocaman bir teşekkürde çeviriyi yapan Ay Barka hanımefendiye.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

aa

Bizlere tam takim Zagor u kazandirdiklari ve seriyi cok duzenli olarak yayinladiklari icin LAL e benden de cok tesekkurler...
Esse Gesse Hayranı...

caretta

Evet neredeyse Zagor yayınında İtalya ile atbaşı gidiyoruz.Düzgün,güzel baskılı,fiks bir format ile tüm eski sayılar yayınlandı.Ay Barka çevirisi de
mükemmel.Aynı şeyi Çizgi Düşler Teks konusunda da bekliyoruz.Ne yazık ki Tommiks,Teksas,Kaptan Swing serilerini tamamlayan Hozcomics Kit Taylor,Zembla,Tom Braks Dylan Dog serilerinde tıkandı ve hepsini yarım bıraktı.Bu başarısız deneme öteki yayıncıların da şevkini kırmış olmalı ki kimseler bu yarım yayınları yayınlamaya yanaşmıyor.Çok açılan,aynı anda birkaç seri çıkarmaya kalkışanlar eninde sonunda tıknefes oluyorlar.Bakın Lal
Zagor Klasik Seriyi tamamladı.Büyülü Rüzgar da öyle.Temkinli giderek Teks Almanak ve Dylan Dog serilerine başladı.Tek bizi üzdüğü seriler Eerie ve
Creepy oldu.Bir handikapı da okuyucu ile olan iletişim eksikliği.

FerdiFon

Bende teşekkür ediyorum Lal Kitaba .

Lal Kitap     Sergio Bonelli Editore'nin   50 Yıla sığdırdığı  bu  seriyi   bize  hızlandırılmış olarak   13  senede   sundu  , Gerek Özel Seri ile Gerek Yeni Seri ile ve Gerekse Klasik Maceralar  Serisi  ile  .

Teşekürler  Lal Kitap ...

s.b

Nemo

Yillar once Istanbul'a gittigimde LalKitap'í ziyaret etmistim. Ayse abla ile tanismistik. Bu vesile ile kendilerine bir kere daha tesekur ederim. Mister No'nun yayini bitince belki Dylan gibi baska surprizler de yaparlar diye umut ediyorum. 
Özel Alfa Ajanı

s.b

FerdiFon

Lal Kitap  Klasik Maceralar  komple bitince  inşallah   İtalyada Yayınlanan Zagor Renkli  Seriye  başlar  ...

rumar80

Ben aslında Dampyr'i almasını isterdim, ama hayaller gerçek olsa....

s.b

Alıntı yapılan: Ahmet Çakay - 05 Mayıs, 2015, 22:59:50
Lal Kitap  Klasik Maceralar  komple bitince  inşallah   İtalyada Yayınlanan Zagor Renkli  Seriye  başlar  ...

Bahsettiğiniz seri eski maceraların renklendirilmiş hali mi oluyor? Yoksa yeni maceralı bir seri midir?
Çizgi Düşler'in 1. sayısını yayınladığı seriyi kastetmiyorsunuz herhalde.

s.b

Martin Mystere Klasik Maceralar Dizisi - 1. cildi ilk sayfa. Sene  Kasım 2007.

Bu tarihten 23 sene önce Tay Yayınları tarafından Atlantis adı ile yayınlanmaya başlanan İmkansızlıklar Dedektifi dostumuzu çok beğenmiştik.
Bizlere o ilk göz ağrımız maceraları yeniden okutan ve yeni seriye eksiksiz kavuşturan Lal Kitap böylece neyi hak etmiş oluyor dersiniz. Tabi ki koskocaman bir teşekkürü. Teşekkürler Lal Kitap.

Son sayı kapak içi

Ralph

Lal'in düzenli ve aksamaz yayın grafiği okuyucuya gerçekten güven veriyor. Bir teşekkür de benden.

s.b

hennessy

2010 senesinde Herr Hanac sayesinde başladığım bu muhteşem seriyi yakında bitirecek olan LAL teşekkür az olur hele Afrika maceralarını her çizgi roman severin okuması lazım. Yakında seriye tekrar sıfırdan başlayacağım UGH!
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

2010 senesinde çizgi roman okumaya geri dönmemi sağlayan MM amcayı KS tamamlayan Lal teşekkür ederim. UGH!
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları