LAL KİTAP'A TEŞEKKÜRLER

Başlatan s.b, 04 Mayıs, 2015, 11:30:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

FerdiFon

Alıntı yapılan: s.b - 06 Mayıs, 2015, 14:50:36
Bahsettiğiniz seri eski maceraların renklendirilmiş hali mi oluyor? Yoksa yeni maceralı bir seri midir?
Çizgi Düşler'in 1. sayısını yayınladığı seriyi kastetmiyorsunuz herhalde.

Eski  maceraları kastetmiştim  .
Her ne kadar   Lal Kitap  sayesinde  yakın zamanda   bu  seriyi   tamamlamış  olsakta  ben   yayınlanan  tüm  maceraları   tekrar  ama  bu  kez  renkli  okumayı  isterim  .

OZAN BALIM

Klasik maceralar Serisi Yeni Seri ile devam eder diye bekleyenlerimiz vardı (benim gibi) ama hayaller gerçek olmadı maalesef. Lal herhalde en düzgün periyodik yayın yapan yayınevi, bu konuda bir değil bin teşekkürü hak ediyor. Ne matbaada ne telif almada ne de dağıtımda sorun yaşadı bugüne kadar. Bu anlamda Lal'den yeni seriler bekliyoruz tabii ki.

s.b

Mister No Klasik Maceralar Dizisi'ne devam ediyoruz.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

Alıntı yapılan: hennessy - 07 Mayıs, 2015, 20:59:13
2010 senesinde Herr Hanac sayesinde başladığım bu muhteşem seriyi yakında bitirecek olan LAL teşekkür az olur hele Afrika maceralarını her çizgi roman severin okuması lazım. Yakında seriye tekrar sıfırdan başlayacağım UGH!
Alıntı yapılan: hennessy - 07 Mayıs, 2015, 21:02:51
2010 senesinde çizgi roman okumaya geri dönmemi sağlayan MM amcayı KS tamamlayan Lal teşekkür ederim. UGH!

Ben de size teşekkür ederim. UGH

Ahmet Oktay

Sami Abi, Büyülü Rüzgar'ın kapaklarını da ekleyecek misin ?

s.b

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 09 Mayıs, 2015, 21:04:44
Sami Abi, Büyülü Rüzgar'ın kapaklarını da ekleyecek misin ?

İlk fırsatta o da olacak.

xmenac

Lal Kitap senelerdir istikrarlı bir biçimde çizgi roman yayını yapıyor. Her ay yeni sayıları yayınlamakla birlikte, Klasik Maceralar serileriyle de çok büyük bir iş başardılar.

s.b

s.b

s.b

s.b

s.b

Ahmet Oktay

Bu düzenli yayın istikrarıyla yaklaşık bir buçuk sene sonra Mister No külliyatını da tamamen bitirecek Lal Kitap. Sanırım seri tamamlama konusunda şimdiye dek en başarılı yayınevi dersek yanlış olmaz.

Tamamladığı seriler ve en önemlisi düzenli yayın periyotları için Lal Kitap'a teşekkürler.

hanac

Sami baba emeğine sağlık.

O kadar uğraşıyorsun vallahi, inşallah resimler bir süre sonra silinmez.

rumar80