Dragonero italya

Başlatan Nemo, 05 Mayıs, 2015, 12:14:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nemo

sayi 23- Kan kani cagirir

Ian ve Gmor'un ormanda avladigi yaratik, garip bir bicimde insanlara ozgu olan nefret ve intikam duygulari beslemektedir. Dostlarimiz, cok kisa bir zaman sonra yaratigin, normal bir vahsi yaratik olmadigini kesfedecektir.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

Özel Alfa Ajanı

kalidor

Bu seride ilerledikçe iyileşiyor diye düşünüyorum ama Türkiye macerası ne yazık ki daha başında yarım kaldı.
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Seri güzel ilerliyor, çizgi düşler bizi fazla bekletmez umarım.
Darkwood Sakinleri..

pikofarad

Ben de bu seriyi takip ediyorum ama keşke daha hızlı çıksa.

sulkesen

çok kötü taklit bir seri okurken bile zorlanıyorum

Nemo

Özel Alfa Ajanı

Nemo

27- Geyigin Penceleri

Yazan: Luca Enoch
Cizen: Luca Malisan
Kapak resmi: Giuseppe Matteoni

Özel Alfa Ajanı

Nemo

28- Kraken Avcilari

Deniz kiyisindaki bir sehir, yuzyillardir gorunmeyen canavar Kraken'in saldirisina ugrar. Dragonero, Eolanisuhre denizine gidip Kraken'i durdurmak zorundadir.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

30- Baglanti

Imparatorlugun dogu sinirinda yeni bir tehdit belirmistir. Dusmanlar sinira dogru ilerlerken, imparatorlugu koruma gorevi Dragonero ve dostlarina verilir.

Yazan: Luca Enoch

Cizen: Gianluigi Gregorini

Kapak: Giuseppe Matteoni

Özel Alfa Ajanı

Nemo

31- Yastard'da Zulum

Yastard sehrinde kaos hakimdir. Dragonero, Gmor ve Sera, olaylari durdurmak icin yastard'a dogru yol alirlar. Kaos'un kaynagi ise sehrin duvarlarinin disindaki ormanda kucuk sirin bir kulubede saklidir.

Yazan: Luca Enoch, Stefano Vietti

Cizen: Giancarlo Olivares, Gianluigi Gregorini

Özel Alfa Ajanı

hanac

Nemo

Bu album de renkli ve buyuk boy luks formatta ve Dragonero'nun gecmisi ile ilgili oykuyu anlatiyor.
Özel Alfa Ajanı

Nemo

35- Malagart Bekcileri

Yazan: Gabriele Panini

Cizen: Giuseppe De Luca

Ian, Gmor ve Sera, Bati Margondar'da kayip olan bir kasif birligini arastirmak uzere yola koyulur. Fakat ormanda yasayan yaratiklarla karsilasirlar. Anya  isimli birisi onlarin kurtulmasina yardim eder.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

37- Kayip Yadigar

Yazan: Stefano Vietti

Cizen: Francesco Rizzato

Ian ve Gmor, Bati Westeros'da, pardon Bati Erandor'da bir gorevdeyken eski bir dostlari ile karsilasirlar. Ve ona yolculugunda eslik etmeye karar verirler. Fakat asil macera bundan sonra baslayacaktir.

Özel Alfa Ajanı