Batman : Öldüren Şaka - JBC Yayıncılık

Başlatan hennessy, 06 Mayıs, 2015, 22:41:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Batman : Öldüren Şaka
Özgün Adı : Batman The Killing Joke

Alan Moore
Yazar

Brian Bolland
Çizer

İlke Keskin
Çevirmen

Banu Erdoğdu
Çeveri Editörü

Bora Öngürer
Editör

Serkan Alakoç
Yayın Koordinatörü

Berk Șentürk
Grafik ve Uygulama

Font Uyarlama
Yiğit Sakmar

Ertan Ergil
Yayın Yönetmeni

KÖTÜ BİR GÜN

Joker olarak bilinen, sürekli sırıtan, delilik ve kargaşa makinesine göre, aklı başında ile psikoz hastası arasındaki tek fark işte bu kadar basit. Arkham Akıl Hastanesinin sınırlarından bir kez daha kurtulan çılgın, bu dengesiz düşüncesini doğrulamak niyetindedir. Bunun için de Gotham'ın en başarılı polis memuru Jim Gordon ile zeki ve güzel kızı Barbara'yı kullanacaktır.

Şimdi Kara Şövalye, en yakın arkadaşlarından ikisinin, baş düşmanının korku krallığı tarafından ele geçirilmesini durdurmak için çok hızlı davranmalıdır. Bu iki ikonik düşmanı birbirine bağlayan kana susamışlık ve delilik döngüsü, ölümcül bir sona ulaşmadan önce kırılabilecek midir? Yoksa suç dünyasının Palyaço Prensi'nin ürkütücü orijini nihayet gün yüzüne çıktığında, Batman'in asilliğini ve Joker'in deliliğini ayıran ince çizgi de sonsuza dek yok mu olacaktır?

Efsanevi yazar Alan Moore süper kahramanlığın tanımını WATCHMEN ve V FOR VENDETTA'yla tekrar yapmıştı. BATMAN: ÖLDÜREN ŞAKA'yla da çizgi romanların en muhteşem süper kötüsü Joker'in orijinini ele alıyor -ve Batman'in dünyasını sonsuza dek değiştiriyor.

Hayranlık uyandırıcı bir şekilde resmedilen BATMAN: ÖLDÜREN ŞAKA ÖZEL EDİSYON, çizer Brian Bolland tarafından tekrar renklendirildi ve bu modern klasiğin orijinal görüntüsü okuyucuya ilk defa bu ciltte sunuldu.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Jedmau

Batman : Öldüren Şaka
Özgün Adı : Batman The Killing Joke

Alan Moore
Yazar

Brian Bolland
Çizer

İlke Keskin
Çevirmen

Banu Erdoğdu
Çeveri Editörü

Bora Öngürer
Editör

Serkan Alakoç
Yayın Koordinatörü

Berk Șentürk
Grafik ve Uygulama

Font Uyarlama
Yiğit Sakmar

Ertan Ergil
Yayın Yönetmeni

KÖTÜ BİR GÜN

Joker olarak bilinen, sürekli sırıtan, delilik ve kargaşa makinesine göre, aklı başında ile psikoz hastası arasındaki tek fark işte bu kadar basit. Arkham Akıl Hastanesinin sınırlarından bir kez daha kurtulan çılgın, bu dengesiz düşüncesini doğrulamak niyetindedir. Bunun için de Gotham'ın en başarılı polis memuru Jim Gordon ile zeki ve güzel kızı Barbara'yı kullanacaktır.

Şimdi Kara Şövalye, en yakın arkadaşlarından ikisinin, baş düşmanının korku krallığı tarafından ele geçirilmesini durdurmak için çok hızlı davranmalıdır. Bu iki ikonik düşmanı birbirine bağlayan kana susamışlık ve delilik döngüsü, ölümcül bir sona ulaşmadan önce kırılabilecek midir? Yoksa suç dünyasının Palyaço Prensi'nin ürkütücü orijini nihayet gün yüzüne çıktığında, Batman'in asilliğini ve Joker'in deliliğini ayıran ince çizgi de sonsuza dek yok mu olacaktır?

Efsanevi yazar Alan Moore süper kahramanlığın tanımını WATCHMEN ve V FOR VENDETTA'yla tekrar yapmıştı. BATMAN: ÖLDÜREN ŞAKA'yla da çizgi romanların en muhteşem süper kötüsü Joker'in orijinini ele alıyor -ve Batman'in dünyasını sonsuza dek değiştiriyor.

Hayranlık uyandırıcı bir şekilde resmedilen BATMAN: ÖLDÜREN ŞAKA ÖZEL EDİSYON, çizer Brian Bolland tarafından tekrar renklendirildi ve bu modern klasiğin orijinal görüntüsü okuyucuya ilk defa bu ciltte sunuldu.

1. Baskı Nisan 2015 - İstanbul
ISBN : 978-605-9155-01-4
Sayfa Sayısı : 64
İç : 170 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt - iplik dikiș
Kapak : 300 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt - Sert Kapak Ciltli ( Hardcover )
Fiyat : 32.50 TL

Online Sipariş : http://www.jedbang.com/urunler.asp?detay_urun_id=3021&ana_grp_id=37&alt_grp_id=123

havsar

Ertan bey ön siparişler ne zaman kargolanır?

Jedmau

Şuan baskıda , iç baskı tamamlandı , kapak ve cilt için bekliyoruz , sanırım 1 hafta içinde.

Nightrain

Harika. Peki, Dark Knight Returns'un eksik sayfaları gönderildi mi? Bir de rica etsem, DKR'yi de ciltli basar mısınız? Batman'in kültleşmiş maceralarının hepsini hatta. ^_^
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Jedmau

gelmek üzere , ciltli basamıyoruz , kitap çok kalın :D ama belki ileride

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Mrtekin

Yeri burası değil ama Hellboylara ara mı verdiniz?
They drew first blood...

Jedmau

Nemo

Tesekurler Ertan abi ve JBC :) Ben bulamamistim bu albumu. Baskisi tukendigi icin. Behzat (NIC) yollamisti bana okuyayim diye. Nathan 18 ile alacagim ilk album bu:)
Özel Alfa Ajanı

rumar80

Yıllar yıllar önce Bando dergisinin ilavesi olarak okumuştum.
  Daha sonra Alan Moore presents DC universe cildinde orjinal dilinde okumuştum.
Şimdi bir daha elimde olacak.

@Serhan

1 Nisandaki o indirimden beri bekliyorumya.

ghostrider

Merhaba Ertan abi Batman Dedektif Hikayeleri 3 ne zaman piyasada olur?
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

connyapku

Bir gun B.P.R.D de okuruz sizden umarim.