Karneler dağıtıldı

Başlatan afu, 24 Haziran, 2018, 00:22:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

Geçen zorlu bir senenin ardından karneler dağıtıldı.
Her öğrencinin aynı dersleri aldığı okulumuzda, öğretmenlerimizin (ben oluyorum) verdiği notlar bazılarını sevince boğarken, bazılarına da gözyaşı  döktürdü.
2018 de eksikliklerini gidereceğine inandığımız öğrenciler şimdiden yoğun şekilde çalışmaya başladılar.
Hepsine başarılar diler, gözlerinden öperim.

:)

pizagor

Notlama kriterleri nedir afu ağabey?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

afu

Alıntı yapılan: pizagor - 24 Haziran, 2018, 06:52:01
Notlama kriterleri nedir afu ağabey?
Geçen seneki verilere göre sıralama yapıp, ilk üçe giren pekiyi, sonraki üç iyi sırasında giderek not verdim.
Öneri gelirse başka dersleri de ekleriz  :) :)

caretta

Hemen "öğrencilerim" (emekli öğretmenim bu yüzden öğrencilerim sözcüğünü kullanabilirim!)
Çizgi Düşler ve Lal Kitap'ın notlarına baktım. Verilen notlar gayet uygun olmuş.
Çizgi Düşler Tolga'yı unutturmakla "zayıfı" haketmiş. Lal Kitap de döne döne aynı serilere devam ediyor.
Yeni bir şeyi de deneseler keşke. En azından Aylık Zagor'u hızlandır. Büyülü Çizgi İlyas dostum da dört zayıf ile bütünlemeye kalmış! Hiç olmazsa Bluberry'e devam et kanaat notunu düzelt.
Eskiden öğrenciler "Öğretmenler Kurul Kararı" ile sınıf geçebilirlerdi. Fırsatı değerlendir be dostum!
"Seri sürdürme" seri tamamlama" diye bir not da ihdas edebiliriz. Bu konuda Lal, Büyülü Çizgi, Çizgi Düşler bütünlemelik. Lal, Eerie dizisini yarıda bıraktı. Büyülü, Blueberry'i; Çizgi Düşler de ben bu yayınlarına ilgi duymadığım Scalped, Brendon, Dampyr gibi çizgi romanları çok seyrek yayınlıyor.
Tolga'yı zaten yazmıştım. "Okurla İlişkiler"de aklıma geliyor ama çoğu yayınevi bu konuda duyarsız.
Altın Madalyon'da çok az yayınevi okuyucunun nabzını tutuyor. "Kaliteli baskı" da olabilir mi?

afu

Karnemize ortalama notu da ekledim.    :)
Takdirname alan gerekli şeyleri sınıf başkanı marmarayı başkan yardımcısı yaptım.
üst sınıfta yoklama onlara ait  :D

ilişkiler ve baskı kalitesi dersleri seneye başlıyor olacak.

NIC

Alıntı yapılan: afu - 24 Haziran, 2018, 13:43:59
Karnemize ortalama notu da ekledim.    :)
Takdirname alan gerekli şeyleri sınıf başkanı marmarayı başkan yardımcısı yaptım.
üst sınıfta yoklama onlara ait  :D

ilişkiler ve baskı kalitesi dersleri seneye başlıyor olacak.

Marmara ,Yalnızkurt nedeniyle benim gözümde zeki ama calışmıyor kategorisinde

hanac

Çok keyifli bir çalışma olmuş.  :)

Eline sağlık Afu abi.

orhan şafak

Burada Demirbas yayıncılık neden yok?

hanac

Alıntı yapılan: orhan şafak - 25 Haziran, 2018, 00:35:53
Burada Demirbas yayıncılık neden yok?

Yayıncısı bu forumda yer almak istemiyor. Demirbaş haberleri vermemizi de istemiyor.

Nemo

Okurken çok eğlendim, eline sağlık Afu agabey:)
Özel Alfa Ajanı

kharon

Alıntı yapılan: hanac - 25 Haziran, 2018, 07:46:09
Yayıncısı bu forumda yer almak istemiyor. Demirbaş haberleri vermemizi de istemiyor.

forumda yer almamayi anlarim da haberlerimi vermeyin demek cok komikmis  ;D neyse

karne super olmus, elinize saglik afu bey

pizagor

Alıntı yapılan: afu - 24 Haziran, 2018, 10:08:53
Öneri gelirse başka dersleri de ekleriz  :) :)

İletişim, ilişki yönetimi önemli bir ders olabilir   :-X

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...