Gordon Batman Olsun mu?

Başlatan hennessy, 07 Mayıs, 2015, 22:16:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Evet Bruce ölünce artık Spolier yazmıyorum çünkü tüm gazetelerde manşet oldu.

Yerine aday olarak Gordon geçeceği söylentileri yayıldı. Siz ne düşünüyorsunuz.

Bana sorarsanız geçmesin bunun emekliliği var evde çoluk çocuk var. Barbara kızıyor akşam eve geç gelince v.s.

Bir batman var oda Bruce gerisi hikaye benim için UGH!
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Ralph

Hennesy baba ne yaptın?

Benim haberim yoktu :(

Hayır Gordon'dan tabi ki Batman olmaz. Gordon o psikolojide bir insan değil. Gordon'dan belki Punisher bile olur ama Batman olmaz.

Ben daha egzotik bir fikir vereyim. Yeni Batman, Catwoman olabilir.

Caped Crusader

Gordon polisliğe devam etsin :) Bruce Wayne kadar hiçbiri iyi olmasa da Dick ya da Damian bence idare edebilir.Ama Gordon olmaz.

lampard

Ankete tek Batman Bruce dedim ama bence Bruce Wayne, Dick Grayson ve Damian (büyüyünce tabi :) )'dan başkası Batman olmamalı. Gordon hiç olmaz. Gordon'ı Batman yapıyorlar, Lex Luthor'ı JL'e dahil ediyorlar, sansasyon yapıcaz diye saçmaladılar

@Serhan

Kesinlikle DC kafadan bikaç yıl ileri gidecek ve Damian'ın Batman olarak doğuşunu okuyacağız bence.

darkwood

Darkwood Sakinleri..

hennessy

Kadın olacak ise Batwoman olmalı. Zaten Batman'den farkı eşcinsel olması sadece.

Erkek olacak ise kesinlikle Damian olmalı. Zaten bu sene çevrilen BatmanRobin çizgi filmde sanki sonunda bu sinyal verildi. Onun kanından gelmesi ve çok sevilmesi artı puan.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

s.b

Tek Batman var o da Bruce Wayne. UGH.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Ralph

Yalnız tamam bunu da kabullendik ama comics evreni artık "ana karakteri öldürme üzerine şaşırtma" olayından vazgeçse iyi olur. Tadında bırakırlar umarım. Bir Örümcek, bir Yarasa comics mezarlığı olacak kitaplık.

Çizgi roman olsun, çamurdan olsun ama fumetti gibisi yok (:

panthei

damian olur, sert olur, atarlı giderli olur

-brendon-

Animvader

Olsun tabi ya adam onca sene kahrını çekti, kış günü soğukta çatıda ışık yakıp beklemeler, bir haydi görüşürüz demeden sessizce çekip gitmeler, hak etti bence.  :D

Chuck

+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

xmenac

Konuyu incelerken aklıma geldi de, Batman kostümünü şimdiye kadar kimler giydi diye gayet güzel bir blog yazısı yazılabilir aslında. Liste epey dolu doğrusu, Alfred bile giydi zamanında o kostümü. :)

hanac

Alıntı yapılan: xmenac - 08 Mayıs, 2015, 20:56:08
Konuyu incelerken aklıma geldi de, Batman kostümünü şimdiye kadar kimler giydi diye gayet güzel bir blog yazısı yazılabilir aslında. Liste epey dolu doğrusu, Alfred bile giydi zamanında o kostümü. :)

Tamam xmenac anlaştık.  :)

E-dergi için böyle bir yazı istiyoruz.   ;D