Batman Endgame

Başlatan hennessy, 07 Mayıs, 2015, 22:47:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Batman Ailenin ölümünde Joker'in yaptıkları Endgame hikayesinin yanında bence ninni gibi kalacak

Ertan reisten bir ricam olacak acaba yapması mümkün mü? Teliflerini bu hikaye için alabilir mi?

Cilt içinde aşağıdaki hikayelerin yayınlanması mümkün mü? Avrupa da bir ilki yaşayabilir miyiz?

Batman Annual 03 endgame
Detective Comics - Endgame 001
Batgirl - Endgame 001
Arkham Manor - Endgame 001
Gotham Academy - Endgame 01

UGH!
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Endgame'i komple okumayı ben de çok isterim. Hatta eli değmişken, Death of Family'ide komple bassınlar. ^^
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

panthei

Alıntı yapılan: hennessy - 07 Mayıs, 2015, 22:47:36
Batman Ailenin ölümünde Joker'in yaptıkları Endgame hikayesinin yanında bence ninni gibi kalacak

Ertan reisten bir ricam olacak acaba yapması mümkün mü? Teliflerini bu hikaye için alabilir mi?

Cilt içinde aşağıdaki hikayelerin yayınlanması mümkün mü? Avrupa da bir ilki yaşayabilir miyiz?

Batman Annual 03 endgame
Detective Comics - Endgame 001
Batgirl - Endgame 001
Arkham Manor - Endgame 001
Gotham Academy - Endgame 01

UGH!

çok iyi

hennessy

Şu anda en çok satan sayılardan biri Batman 40 Altın madalyon farkı ile 100 dolara satarım :)

Barmen Minik

yıllık 3 illaki bi cilte basılacak e detective comics serisini de bastıklarına göre yarı yarıya isteğin gerçekleşecek ben jbc adına bunu diyebilirim :D diğerleri çok olmasada olur ;)

hennessy

Scott Snyder Discusses The Conclusion of "Endgame" and The Future of Batman"

*Interview Contains Some Spoilers for Batman #40*

After much anticipation, Batman #40 hits shelves this week and proves to be worth the wait. It is a fantastic conclusion to both "Endgame" and all of Scott Snyder and Greg Capullo's run on Batman. I had the opportunity to read the issue in advance and discuss both "Endgame" and the future of Batman with Scott. It was a revealing conversation that gave insight into his inspirations for The Dark Knight, his intentions in "Endgame", and where both he and Capullo intend to take the series next.

ComicBook.com: First of all, congratulations on Batman #40. It's a big issue in a lot of ways and I think it turned out very well.

Scott Snyder: Thank you. I was very nervous about this one for a long time. I tried to put lots of extra effort into it. Even with the word play and all sorts of small stuff, like how the Joker is constantly referencing mortality, tragedy, and all sorts of ideas. I was really trying to bring my A-game, and so was Greg.

bu söyleşiyi çevirebilecek bir babayiğit var mı?

http://comicbook.com/2015/04/29/scott-snyder-discusse-the-conclusion-of-endgame-and-the-future-o/

hennessy

hennessy

Reis duy sesimizi cevap bekliyoruz....

Jedmau

Sorun yok , yüz yüze konuşalım bi ara :)

hennessy

Alıntı yapılan: Jedmau - 17 Mayıs, 2015, 01:23:36
Sorun yok , yüz yüze konuşalım bi ara :)

Reis sevindirici haber :) inşallah olur. Geldiğin zaman hatırlatırım.....

hennessy

@Serhan

Hayır hayır.. Olamaz....

Chuck

Ben hazır değilim arkadaş çıkmasın bu sayı  :'( :'(
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Mrtekin

bu nedir bre? appleseed ex-machina gibi?  :)

They drew first blood...