Avenging Spiderman - Marmara Çizgi

Başlatan dean, 08 Mayıs, 2015, 18:13:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

BELA ARKADAŞLARLA GÜZEL!
Duvarda sürünmek, ağ cambazlığı yapmak ve en önemlisi, bir Avenger olmak ağ kafalı Örümcek'imizi
kendi maceralarının kahramanı olmaya yetecek kadar havalı yapsa da kendisi maceralarını paylaşacak
kadar dost canlısı. Yani, Red Hulk gibi bir yol arkadaşıyla kendinizi yerin dibinde ve kötü niyetli
köstebek yaratıkların elinde bulduğunuzda güçlerinizi birleştirmekten başka ne yapacaksınız ki zaten?
İlk sayısını okuyacağınız bu yeni seride Spider-Man, Dünya'nın En Kudretli Savaşçıları'ndan bazılarıyla
maceradan maceraya koşuyor.

68 sayfalık bir formatta çıkmış.

Nightrain

Çizimleri çok güzel.

Fiyatı nedir acaba?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 08 Mayıs, 2015, 18:18:49
Fiyatı nedir acaba?

Arkabahçenin sitesine baktım. Üstü fiyatı 8 lira.

Animvader

2 fasikül bir arada, farklı bir kağıda basacağız  dedikleri Örümcek Adam serisi bu muydu?

hanac

2 fasikül bir arada da olsa fasikül yayınına geçildi sayılır.

Fiyatı da çok uygun, çizimler güzel.

Hayırlı olsun.

Caped Crusader

Animvader

Evet haydi bakalım yazdık durduk fasikül diye bir yayınevi cesaret edip bastı.8 tl Lal kitap fiyatı.Her zamanki indirimle 6'ya falan gelir.Tanıtımını da iyi yaparlarsa comicsde yüksek fiyat diye burun kıvıran tayfa [söz forumdan dışarı, facebooktaki falan gençlerden bahsediyorum] alır artık diye düşünüyorum.Satışları ne kadar olacak acaba.

-brendon-

Sayfa sayisi cok az keske 2li basilsaydi.Ama çizimler guzel

yunusmeyra

fasikül olayına destek..hep destek..bayiilerde fasikül satışı göreceğimiz güzel günler umuduyla..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

haysat

Güzel haber umarım,diğer yayınevleride bu konuda bir şeyler yapar.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hennessy

Şimdi genç nesil hala bu fiyata benim gariban örümcek adamı almaz ise bir kaç ay sonra buraya comics öldü diye yazarım artık.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ferzan

Fasikül comics okumayı öyle özledim ki, Örümcek'i de çok hazetmesem ve şimdilik diğer serilerini takip etmesem bile hemen temin edeceğim...Fasikülün kıymeti bilinmedi, düzenli aralıklarla azar azar takip etmenin zevkinden yoksun gelişildi, obur okuyucu olundu, ciltler kabul gördü hep ama daha çok sayfa okumak ve beklememek adına kimse düşünemedi ki comics = fasikül demektir...

Diğer yandan fasikül yayını da başlı başına düzen ve periyot meselesi...Yani ben bunun zevkine azar azar okuyarak varacaksam, o dergiyi her ay düzenli olarak görebilmeliyim...Ciltlerde sorun olmuyordu o kadar, birkaç ay, hatta 5 ay falan beklediğimiz oluyordu ama fasikül yayını 2 aylık süreci bile affetmeyebilir...O sebeple düzenli ve aylık çıkması en büyük arzum...Yoksa zaten cilde devam...Yine de uzunca bir aradan sonra fasikül görmek, fasikül koklamak güzel olacak... :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

pizagor

Yarın Ankara'da bu kitabın peşine düşeceğim. Erdem Ağabey Ankara'da fuarda laf arasında müjdesini vermişti. Çizgiromanı kitlelere yayacak her hareketin destekçisiyim, tabi ki bunun da!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

xmenac

Gerek öykü, gerek hikayedeki kahramanlar gerekse fiyat olarak gayet cazip bir yayın. Umarım iyi bir satış miktarı elde edilir de fasikül yayınların devamı gelir.

İlke Bey, bu serinin baskı adedi hakkında ve ileriki günlerde de satış miktarıyla ilgili bizleri bilgilendirirse çok güzel olur.

Harun Ça

2 değil 3 fasikül içeriyormuş 68 sayfada öyle olması gerekirdi. Tam macera olması güzel, fiyat iyi, satışların  kemik kitlenin üstüne çıkacağını düşünüyorum. Bu kitabı isteyen çocuğa ailesi düşünmeden alacaktır 25-30 lira gibi üst fiyatlarda hiç şansı olmuyor.