Avenging Spiderman - Marmara Çizgi

Başlatan dean, 08 Mayıs, 2015, 18:13:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

@Serhan

Chuck

Gayet iyi bir liste. Aylık olarak aksamadan çıkar umarım :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

ilke

Aylık değil seri, hatırlatmak isterim :D

pizagor

Sevgili İlke ve Erdem Ağabey, fasikül az evvel elime geçti. Şöyle üstünkörü baktım ama diyeceğim o ki harika bir iş çıkarmışsınız!!! Emeği geçen herkese teşekkürler...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

ilke

Ozan

xmenac

İkinci sayıyı merakla bekliyoruz, ne zaman gelir acaba? :D

pizagor

Hemen okudum bu sayıyı. Hikaye öyle ahım şahım değil ama Jameson'ın kendine has kişiliği ve komikliği (ki özellikle Avengers esprisine bayıldım) pek çok eksiği örtüyor. Çizimler gayet güzel, biraz karikatürize ama güzel. Marmara'nın bu seriyi sunuşuna ise laf yok, harika. Fasikülleri ne kadar özlemişim meğer. Umarım okurlar tarafından takdir görür de devamını ve çeşitlenmesine tanık olurum. Tek endişem kapakta kullanılan kağıdın katlanma yerinden iç tarafta hızlıca yıpranacak olması. Bunun için de birşeyler düşünülebilinir mi? Mesela iç tarafa da selefon kaplama gibi. Maliyet itirazları gelecektir ama nasıl olsa seri bu ilk sayıdan sonra 48 sayfaya düşecek ve o şekilde devam edecek gibi görünüyor. Dolayısıyla hani belki birşeyler yapılabilir, anladınız siz onu  ;)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Az önce okudum.

Çok beğendim, oldukça eğlenceli idi.

Sakızlı Ohannes Paşa

Alalı bayağı olmuştu ama okumak yeni kısmet oldu. Tek diyeceğim 10 numara 5 yıldız :)

3 sayıya sığdırılabilecek oldukça eğlenceli bir hikayeye sahip. Madureira'nın çizimleri ise enfes. Spiderman'e cuk oturan bir tarza sahip. Bundan sonraki sayılarda çizerin değişmesi üzücü.

Baskıya diyecek bir şey yok. Uzun yıllar sonra türkçe fasikül okuduk. Belki tek sayı değil ama böyle de çok güzel olmuş. Ayrıca fiyatı da çok uygun. Tek bir çizgi roman sayısının 10-11 liraya geldiği ülkede 3 sayılık kitaba 8 liralık fiyat biçmişler. Helal sana marmara çizgi.

Bütün bu saydığım nedenlerden dolayı 10/10'luk bir çizgi roman benim için avenging spider man. İnşallah bu fasikül formatı artarak devam eder.

Al Ghul

Çizgi roman elime geçti nihayet! Görünüşü çok hoş, harika bir işin altında çıktığı belli. En kısa zamanda da okuyacağım.

Teşekkürler Marmara Çizgi!

akif1

hanac

Ozan

Alıntı yapılan: hanac - 08 Temmuz, 2015, 12:18:11
İkinci sayıyı bekliyoruz.

İkinci sayı matbaada. Fakat ne zaman dağıtıma girer bilmiyorum.

hanac

Alıntı yapılan: Ozan - 08 Temmuz, 2015, 15:16:35
İkinci sayı matbaada. Fakat ne zaman dağıtıma girer bilmiyorum.

Bilgilendirme için teşekkürler.