Kitapyurdu.com

Başlatan xmenac, 10 Mayıs, 2015, 20:37:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Ben Haysat Ali abiden alıyorum.Cillop gibi geliyor.Hiç sorun yaşamıyorum.Yok yırtık gelir mi?Yok kargoya verdiler mi vermediler mi? Derdim yok.Haysat Ali abiyi tavsiye ederim.Forumdan iletişime geçebilirsiniz. ;)

morpheus79

Merhabalar.hepsiburada idefix d&r gibi sitelerinde takip edip alışveriş yapmakla beraber en fazla KİTAPYURDU nda alıyorum.
Takip ediyorsanız çoğu zaman ciddi indirim oranları  var. Artı ürün aldığınızda, ürüne yorum puanlama yaptığınızda, size puan veriyor. Ve bu puanları kullanabileceğiniz binlerce kitap sunuyor.
Ve yine düzenli alışveriş yapıyorsanız (küçük miktarlarda olsa) indirim oranının üstüne ekstra %5 indirim uyguluyor.
Mesela şuan ntv yayınları sadece KİTAPYURDU satıyor ve %50_%65arası indirimler uyguluyor. Şahsen önemli miktarda çizgi roman aldım. Corto maltese 9 kitaplık serisinde bunlardan biri...

Nightrain

Bunların müşteri hizmetleri çok sıkıntılı. Telefonları sürekli meşgul. Ama genelde stoktan çalışmaları çok iyi, zira ellerinde olan kitapları genelde aynı gün içinde kargoya veriyorlar. Eskiden 30 TL üzeri kargo ücretsizdi, şimdi 40 TL olmuş. Bir de 2 ay üst üste bunlardan alış-veriş yaparsanız, %5 gibi ekstra indirim hakkı veriyorlar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

memospinoz

Alıntı yapılan: Nightrain - 15 Ağustos, 2018, 14:37:17
Bunların müşteri hizmetleri çok sıkıntılı. Telefonları sürekli meşgul. Ama genelde stoktan çalışmaları çok iyi, zira ellerinde olan kitapları genelde aynı gün içinde kargoya veriyorlar. Eskiden 30 TL üzeri kargo ücretsizdi, şimdi 40 TL olmuş. Bir de 2 ay üst üste bunlardan alış-veriş yaparsanız, %5 gibi ekstra indirim hakkı veriyorlar.

Ücretsiz kargo sınırı 50 TL olmuş.  :( 20 TL üzeri ise kargo 2 TL.

Nightrain

Ücretsiz kargo sınırını 75 tl yapmışlar! Son platinium üyelik kepazeliğinden sonra tekrar alış-veriş yapmaya tövbe etmiştim. Son siparişimi tam 2 haftada gönderdiler. Hesabımdaki puanları harcayıp, kendilerine elveda diyorum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

seastar1000

Daha önce de yazmıştım ben Babil i kullanıyorum en önemli artısı müşteri hizmetleri hemen telefona çıkıyor ve sorunu çözüyor ki başıma bir kez geldi stokdaki kitabı o gece kargoluyorlar tavsiye ederim
Bu arada sorun derken evde olan bir kitabı ısmarlamışım aradım iade aldılar

Draka

Ben internet kitap sitelerinden babil ve kitapyurdunu kullanıyorum. Genelde çok kitap aldığım için fiyat karşılaştırması yapıp, hangi sitede daha ucuzsa oradan sepete ekliyorum. Sepet 100 liralara ulaşınca da sipariş veriyorum. Kitapyurdu biraz geç çalışıyor. Genelde verdiğim sipariş 1 haftayı buluyor gelmesi. Tüm kitapları temin ettiklerinden sonra bile 2 gün sonra kargoya verdikleri oldu. Babilde ise hemen hemen aldığım tüm kitaplar stokta var gözüküyor ve aynı gün kargoya veriyorlar. Bence şu an için kitap sitelerinde 1 numara babil.com