Limitless (2015-16, 22 Bölüm)

Başlatan dean, 14 Mayıs, 2015, 12:39:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 07 Ekim, 2015, 23:01:15
3. bölüm de güzeldi, bölümler film tadında. Umarım bu çizgiyi bozmadan uzun süre devam eder. Diziyi tekrardan tavsiye edeyim.
Ahmet benden 6 dk önce bitirmişsin ;D
Bölüm:3 (Güncel) Dizinin en can alıcı yeri '' Sizi terkeden sevgilinizle NZT hapı aldığında tekrar karşılasın''
Bölümde herşey göründüğü gibi değil
Güzel bir bölüm
Bölüm Notu:8.5/10

doktor1881

Bölüm:4 (Güncel) NZT hapını al olayı çöz,olaya da biraz espri kat.Ama nereye kadar.Biraz daha fazla şey katmalılar diziye.
Bölüm Notu:7/10

Ahmet Oktay

1x4 : Brian bir yandan FBI'ın verdiği olayı çözmeye çalışırken diğer yandan, internetten tanışıp sohbet etmeye başladığı birinin projesine yardım ediyor. Derken babasının hastalanmasıyla işler karışıyor. Sands, Brian'dan FBI'ın elinde NZT ile ilgili ne varsa istiyor. Brian FBI'a ve kendine güvenen Rebecca'ya ihanet edip etmeme ikileminde kalıyor.

Yine güzel bir bölüm izledik. Bölümün sonunda 2 sürpriz vardı, onlar da güzeldi.

doktor1881

Bölüm:5 (GünceL) Dizi hızla kan kaybediyor (Benim kişisel görüşüm)

Brain bu bölüm de bombacıları yakalarken bir duygusal çöküntüye yakalanıyor.Bölüm de konu o kadar basit işlenmiş ki....

Bölüm Notu:5/10

Ahmet Oktay

Dizinin ilk sezonu 22 bölüme uzatıldı.

doktor1881

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 24 Ekim, 2015, 20:10:40
Dizinin ilk sezonu 22 bölüme uzatıldı.
Herhalde ben diziden anlamıyorum :o :o

Ahmet Oktay

1x6 : Brian NZT'nin yan etkilerini yaşamaya başlıyor. Sands Brian'a görev veriyor ve görevi yaparsa NZT'nin yan etkilerinden kurtulması için iğneyi sağlayacağını söylüyor. Brian diğer yandan Rebecca'yla birlikte NZT hakkında bilgi sahibi olduğunu düşündüğü birinin peşine düşüyor. Bradley Cooper, Edward Morra rolüyle bu bölümde de boy gösteriyor.

Ahmet Oktay

1x7 : Brian hasta rolü yaparak Mike ve Ike'ı kandırıyor ve kendine tatil günü planları yapıyor. Ne yazık ki işler planladığı gibi gitmiyor, tatil gününde kaçırılıyor ve kendine bir ormanda buluyor. Gerisini öğrenmek için izleyiniz efendim, orta tempoda diyebileceğim güzel bir bölümdü.

doktor1881

Ahmet tebrikler azimle seyrediyorsun diziyi benim 2-3 bölüm birikti ;D
Bu diziye gelince hep öteliyorum yıldızım barışmadı bununla

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: doktor1881 - 10 Kasım, 2015, 14:59:52
Ahmet tebrikler azimle seyrediyorsun diziyi benim 2-3 bölüm birikti ;D
Bu diziye gelince hep öteliyorum yıldızım barışmadı bununla

Ben de Arrow ve Flash'ı öteliyorum ;D Flash'ı yine toparlarım da Arrow'u hiç izleyesim gelmiyor.

Bunla birlikte haftalık izlediğim The Walking Dead ve The Big Bang Theory var, bu ara güncelden ziyade eski dizilerde sezon bitirmeye uğraşıyorum.

Ahmet Oktay

1x8 : Naz teröristlere yardım ettiği gerekçesiyle görevden uzaklaştırılır ve gözaltına alınır. Brian ve Rebecca Naz'ın suçsuz olduğunu kanıtlamak için işe koyulurken, Brian bir yandan da Naz'ın yeğeninin katıldığı gezi sırasında korsanlar tarafından kaçırıldığını öğrenince onu kurtarmanın yollarını aramaya başlar.

Ahmet Oktay

1x9 : Brian kendi ekibini kurup FBI'ın en çok aranan 10 kişi listesindekileri yakalamak için Naz'ı ikna etmeye çalışıyor ve uzun uğraşlar sonucu amacına da ulaşıyor. Sonrasında av başlıyor.

Ahmet Oktay

1x10 : Bölüm flashbacklerle başlıyor, Boyle ve arkadaşını askerde görevdeyken görüyoruz. Bomba patlıyor ve arkadaşı kolunu kaybediyor. Daha sonra günümüze dönüldüğünde, arkadaşının karısının öldüğünü ve arkadaşından başka şüpheli olmadığını öğrenen Boyle, Brian'dan yardım istiyor. Arkadaşı karısını kendinin öldürmediğini, zihin gücüyle kontrol edilen mekanik kolunun hacklendiğini iddia ediyor. Bunun üzerine Brian, Rebecca ve Boyle mekanik kolların üretildiği yere gidip bu kolların hacklenme ihtimalini araştırıyorlar.

Dizinin en iyi bölümlerindendi hatta belki de şimdiye kadarkilerin en iyisiydi.

doktor1881

Uzunca bir aradan sonra takip ettiğim dizi azalınca bu diziye dönüş yaptım ;D

Bölüm:6 Brian NZT nin yan etkileri ile uğraşırken,Rebecca babasının izinde....

Bölüm Notu:6/10

Ahmet Oktay

Dizinin son bölümünü (1x13) hiç beğenmedim. Diziyi sevmiştim ama ivme kaybetmeye başladı. Umarım toparlarlar.