Mr.Robot

Başlatan doktor1881, 01 Haziran, 2015, 20:15:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

MR. ROBOT, gündüzleri siber güvenlik mühendisi olarak çalışırken geceleri kanunsuz bir hacker olan Elliot adındaki antisosyal genç bir programcıyı merkezine koyuyor.

Bir gün, gizli bir hacker grubu liderinin kendine çeşitli çok uluslu şirketleri çökertmesinde yardım etmesi için iş teklifi aldığında yol ayrımına düşüyor. Çünkü bu adamın Elliot'u bu kadar çok istemesinin nedenlerden biri çalıştığı şirketteki konumu

Pulluk

Pilot bölümü çok ama çok iyiydi. Bilgisayar korsanlığı konusunda şimdiye kadar yapılmış en gerçekçi ve ayakları yere basan yapım olabilir.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

V

İlk sezonu 10 bölüm sürecek olan dizide Eliot karakterini Rami Malek  , gizli hacker grubunun liderine Christian Slater canlandırıyor MR. ROBOT, gündüzleri siber güvenlik mühendisi olarak çalışırken geceleri kanunsuz bir hacker olan Elliot adındaki antisosyal genç bir programcıyı merkezine koyuyor. Bir gün, gizli bir hacker grubu liderinin kendine çeşitli çok uluslu şirketleri çökertmesinde yardım etmesi için iş teklifi aldığında yol ayrımına düşüyor. Çünkü bu adamın Elliot'u bu kadar çok istemesinin nedenlerinden biri çalıştığı şirketteki konumudur...

İlk iki bölümü şahaneydi.Başat bir dizimiz olacak gibi..
"İstemem,eksik olsun.."

hennessy

3.bölmü izledim ağır tempoda gidiyor ama sanırım 4.bölüm ile hareketlenecek hala umutluyum.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

@Serhan

Pulluk

Hikaye Fight Club gibi bir noktaya gidecek sanki ama hadi hayırlısı... ::)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

V

Soru işaretleriyle dolu bir sezon finali oldu.

2. sezon için seyirciyi merak içerisinde bırakmak istediler belli ki..
"İstemem,eksik olsun.."

V

"İstemem,eksik olsun.."

HacıGeraltEmmi

Yeni sezon başlamış.
edit: (yanlış alarm :-[ yayınlanan plot bölüm)

doktor1881

2015 Haziran ayında USA Network ekranlarında yayına başlayan dizi, ilk sezonu ile izleyicileri muazzam derecede etkilemiş ve insanları hacker olmaya teşvik etmişti ancak gelin görün ki 2.sezonu beklentilerin çok altında kalmıştı. 2.Sezonun özeti olarak insanlar genellikle şu cümleyi kurdu "Neydi şimdi bu? Bişe anlamadım ben''

2.Sezonun beklentilerin altında kalmasından dolayı izleyicilerin tüm umutları 3.sezona kaldı. Bakalım 3.sezon diziyi toplayacak mı yoksa batırmaya devam mı edecek..
1. ve 2. sezonu Haziran aylarında başlayan dizinin 3.sezon başlangıç tarihi Ekim olarak açıklandı. Sarkmanın sebebi hakkında bir açıklama yapılmadı