Invincible Iron Man

Başlatan dean, 06 Haziran, 2015, 21:35:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Secret Wars'dan sonra yayınlanacak Iron Man çizgi romanlarının yaratıcı ekibi belli oldu. Yeni seriyi Brian Michael Bendis yazacak. Çizer ise David Marquez. Zırhın altındaki isim beklenildiği gibi Tony Stark olacak. Ama Secret Wars öncesi Superior Iron Man'e veda edeceğiz.

dean

Mary Jane Watson'ı yeni Iron Man serisinde bolca göreceğimiz açıklandı.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

İkisi arasında ortalama bir cinsel gerilim dışında ciddi bir aşk doğarsa açıkçası ben üzülürüm.

pizagor

Alıntı yapılan: Nightrain - 12 Eylül, 2015, 17:34:37
MJ ve Tony Stark aşkı hayırlı olsun!

http://geekyapar.com/konular/cizgi-roman/yeni-marvel-evreninde-tony-stark/

Yuh artık. Bendis'e ileteyim de MJ sırasına beni de alsın. Ilk duyduğumda Olmaz diyordum ama verilen linkteki yazıyı okudum da ikinci bahar mahar diyorlar. Bir de ayaküstü milf yapmışlar MJ'yi!

Renew your vows ile eskiye dönüyoruz umudum vardı. Şimdi darmadağın...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

dean

Iron Man'de yeni döneme oldukça başarılı girdi. Ne olursa olsun Brian Michael Bendis çok iyi bir yazar. Bendis'in solo Iron Man hikayesi yazması gerçekten büyük bir olay. Bendis bunu rahat bir şekilde başarmış. Matt Fraction döneminin başındaki havayı Bendis ile birlikte tekrar almayı başardım. Yani uzun zaman sonra ilk defa Iron man'in bir sonraki sayısını merak ediyorum. Bence bu önemli bi' şey. Doctor Doom'un yeniden yorumlanmış hali bence son derece başarılı. Doom'un hikayedeki varlığı çok büyük artı. Onlarca kez kullanılan Madame Masque bile okuyucuyu merak ettiriyorsa bu gerçekten Bendis'in başarısıdır.

Çizer David Marquez'i ise Iron Man'de takip etmek gerçekten büyük bir keyif. Çizgilerini oldukça güzel buldum. Iron Man'e yakıştığını düşünüyorum. Yeni zırhın tasarımı ve bunun aksiyon içinde kullanımı da oldukça başarılı.

Genel olarak yeni Iron Man serisinin sınıfı başarı ile geçtiğini düşünüyorum. İkinci sayının kayda değer bir şekilde ilk sayının üzerinde olduğunu düşünürsek. Bu ilerleme devam ederse oldukça sağlam bir Iron Man serisine sahip olduğumuzu söyleyebilirim.

GeekOzi

Reboot (1-5)ten sonra oldukça sıkmaya başlamıştı. 7'de Riri geldi. Şu sıralar Civil War II fiyaskosu... Ne olacak bu Iron Man'in hali?

dean

Bendis'in yazdığı Tony Stark'lı Iron Man üç ciltte toplandı. 12 sayı sürdü.

-Invincible Iron Man: Reboot (#1-5)
-Invincible Iron Man: The War Machines (#6-10)
-Invincible Iron Man: Civil War II (#12-14)