E-DERGİ SAYI:7 YAYINA HAZIRLANIYOR

Başlatan yunusmeyra, 11 Haziran, 2015, 10:54:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yunusmeyra

Merhaba Arkadaşlar,

E-Dergimizin 7.sayısı için hazırlıklarımız sürüyor..
E-dergi çalışmamız, tüm üyelerimizin ve çizgi roman sevdalısı dostların katılımına açıktır.
Sizlerden isteğimiz daha önce herhangi bir yerde yayınlatmadığınız konusu bir çizgi roman, bir çizgi roman kahramanı,
genel olarak çizgi roman veya türler üzerine araştırma yazısı, deneme, makale, ürün ve-veya macera incelemesi türünde yazılarınızı,
konusu serbest olmak üzere öykülerinizi, çizimlerinizi, çizgi bant veya çizgi roman çalışmalarınızı, karikatürlerinizi,
mizah kültürü veya mizah dergileri üzerine yazılarınızı, çizgi roman uyarlaması filmler üzerine inceleme yazılarınızı,
çizgi roman sanatçısı, alıcısı, satıcısı kişilerle yapılmış röportajlar, bilgisayar oyunları üzerine inceleme yazılarınızı
ve bu sayılan  içerik dışında özgün ve yayınlamaya değer gördüğünüz diğer yazılı-çizili  çalışmalarınızı ;

admin@altinmadalyon.com

mail adresine -yazılarıyla katkıda bulunmak isteyen arkadaşlar 10 TEMMUZ 2015 tarihine kadar,çizimleri ile katkıda bulunacak arkadaşlar 15 TEMMUZ 2015'e kadar - kısa iletişim bilgilerinizi de ekleyerek (isim,soyisim, tel yada mail adresi) göndermeniz..

Destek verebileceğini belirten tüm dostların ve katılımda bulunmak isteyen herkesin çalışmalarını bekliyoruz.

küçük bir not:
  Yazılarınızı mümkünse Word ile yazmanız işimizi kolaylaştıracaktır.
  Yazılı-çizili eserlerin görsellerinin (fotoğraflar mesela..) yüksek çözünürlükte (en az 1000x900 piksel) olması tercihimizdir.
  Çizgi roman ve illüstrasyonlar,karikatür,vinyet gibi üretimlerimizi 300 ppi (dpi) çözünürlükte (orjinal boyutlarda taranmış veya kaydedilmiş olarak..) gönderirseniz dizgilerde çok daha mükemmel sonuçlar alırız.

küçük nota ek diğer not: gönderdiğimiz çalışmaların yerine ulaşıp ulaşmadığı ile ilgili lütfen geri dönüş mail'i isteyin  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

pikofarad

Ben 7. sayıya katkıda bulunmak istiyorum. Daha önceki sayıya bir yazı göndermek istiyordum ancak olmadı. Bu kez katkıda bulunmak istiyorum. Herkese iyi çalışmalar.

yunusmeyra

alper_kaya

Loch Ness'in Gizemi, 7. bölümüne kavuşacak desenize :)

yunusmeyra

hanac

İlk yazılar gelmeye başladı.

admin@altinmadalyon.com

adresine siz de gönderin.  :)

hanac

Yazılar ve çizimler ardı ardına geliyor.

Siz de yazınız veya çiziminiz ile katılmak istemez misiniz ?

admin@altinmadalyon.com

adresine bekliyoruz.

Vega

İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

hanac

Alıntı yapılan: Vega - 06 Temmuz, 2015, 16:09:43
Ben de mi yazsam ne yapsam  ??? ::)

Yaz vallahi, çok seviniriz Umut.

Yarım kalan hikayen vardı mesela ...

Vega

Alıntı yapılan: hanac - 06 Temmuz, 2015, 16:13:37
Yaz vallahi, çok seviniriz Umut.

Yarım kalan hikayen vardı mesela ...

O yarım hikaye, kısmet olursa bir gün kitap olarak sizlere sunulacak. Şimdilik 150 sayfa civarı oldu devam ediyor. 7. sayıya yetişemezsem de 8. sayıya söz. Ben de varım.

Sayın Hanac sözüm size: Etsiz kebap mı olur yavu. Bence kebap değil, bildiğin kazık yemişsiniz, sizi kötü dolandırmışlar....
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

kadri kerem

"Derbi" adlı korku öykümü 7. sayıya yetiştirmeyi başardım. ;) Şimdi Hasan abiye gönderdim öyküyü. 

kadri kerem

Alıntı yapılan: hanac - 10 Temmuz, 2015, 22:57:04
Aldım bile, çok teşekkürler.

Rica ederim. Abbas Bağca'nın Kan Yaşamdır çizimleri de muhteşem olmuş. Heyecanla bekliyorum yeni sayıyı. :)

alper_kaya

Çok daha önceden söz verdiğim ve çeşitli aksaklıklarla tamamlayamadığım bir projeyle boğuşuyordum iki haftadır ama hanac abim sağolsun sık sık dergimizi hatırlattı. Ben de bu sabah projeyi teslim ettikten sonra oturdum ve yeni bir bölüm yazdım Loch Ness'in Gizemi için... Umarım beğenirsiniz... Şimdiye kadarki bölümleri okumak isteyenleri de şu adreste bekliyoruz:

https://www.wattpad.com/story/36687158-loch-ness%27in-gizemi

hanac

Alper Kaya ve pikofarad biz teşekkür ederiz.

tommikser