Sense8

Başlatan dean, 16 Haziran, 2015, 11:06:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Meraklısına 2. sezon başlamış
Bu arada 1. sezon 12 bölümden oluşmakta dolayısıyla 6 bölüm daha var  benim ::)

tommikser

Türk izleyicisi için izlemesi oldukça zor ama konu olarak da insanı sonuna kadar izlememeye zorlayan bir dizi.Biz merakla devamını bekliyorduk.

dean

Dizi iptal edildi.

Ahmet Oktay

Haydaaa. Netflix'e güvenemeyecek miyiz artık. Önce Marco Polo şimdi bu.

dean

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 01 Haziran, 2017, 21:55:40
Haydaaa. Netflix'e güvenemeyecek miyiz artık. Önce Marco Polo şimdi bu.

Galiba biraz öyle olmaya başladı. Marco Polo gitti. Yazık oldu. Sense8'e de daha başlamamıştım. Şimdi son derece kararsız kaldım.

battlehammer

Yavan heroes klonuydu zaten. Aslından ne gördük ki klonundan hayır görelim, isabet olmuş.

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: dean - 01 Haziran, 2017, 22:22:43
  Galiba biraz öyle olmaya başladı. Marco Polo gitti. Yazık oldu. Sense8'e de daha başlamamıştım. Şimdi son derece kararsız kaldım.

Aynı durumdayım, muhtemelen başlamam bu iptalden sonra. Bloodline'a final sezonu onayı vermişti, o da listemdeydi mesela onu izlerim yine. Ama böyle çat diye iptaller hoş olmadı. Keşke 5-6 bölümlük de olsa kısa final sezonu onayları falan verse. Aynısını Marco Polo da yaparak yıktılar beni zaten.

doktor1881

Netflix, bu ayın başlarında iptal ettiği Sense8'in iki saatlik bir final için geri döneceğini duyurdu.
İddialı diziler arasında yer alan Sense8, birbirleri ile telepatik iletişim kuran, dünyanın farklı yerlerinden 8 kişinin hayatını takip ediyor.
Netflix ikinci sezon sonunda gösteriyi iptal edince dizinin hayranlarının kalpleri kırıldı. Bu durum sosyal medyada inanılmaz tepkilere yol açtı. Dev yayın akışı dizinin hayranlarından özür dileyerek onların seslerini duydu ve 2 saatlik final bölümü için dizinin geri döneceğini duyurdu.
Ortak yapımcı Lana Wachowski tarafından imzalanan  ve 2018 yılında final için dizinin geri döneceğini bildiren bir mektup, Sense8 resmi Twitter hesabından paylaşıldı