Uncharted 4: A Thief's End

Başlatan dean, 16 Haziran, 2015, 11:54:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Adamlar oyun yapmamış başka bi'şey yapmış. 2016'da çıkacakmış. Playstation 4 satışlarını tavan yaptırır artık.

https://www.youtube.com/watch?v=zL46dpNEPPA

Nightrain

Deliler gibi beklediğim, dünkü E3 sunumunda salyalar akıttığım oyundur. Seri 2.oyunla zaten tavan yapmıştı. Sanırım serinin son oyunu olacak.  2016'da Last Guardian ve Ratchet & Clank ile birlikte en çok oynamak istediğim oyun oldu. Seneye PS4 şart
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 16 Haziran, 2015, 12:23:15
Deliler gibi beklediğim, dünkü E3 sunumunda salyalar akıttığım oyundur. Seri 2.oyunla zaten tavan yapmıştı. Sanırım serinin son oyunu olacak.  2016'da Last Guardian ve Ratchet & Clank ile birlikte en çok oynamak istediğim oyun oldu. Seneye PS4 şart

Gameplay'i izler izlemez yaptığım ilk şey, sayfaya yeni bir sekme açıp Playstation 4 fiyatlarına bakmak oldu ;D Çılgın olmuş. Müthiş olmuş.

Chuck

Crap crap crap. . Bu lafları duymayı ne kadar özlemişim ya :D oyun adeta bir görsel şölen ve önceki oyunlarıda referans alarak iyi bir senaryoya sahip olacağını düşünüyorum. Gerçektende ps4 şart :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Nightrain

İlk 3 oyunun remastered versiyonu PS4 çıkacak. EN güzel tarafıda ilk 2 oyuna Türkçe dublaj yapılması. Zaten 3.oyun zamanında dublajlı olarak çıkmıştı. Önceki nesile hepsini orjinal almıştım, bunuda alırız artık.

Nightrain

Alıntı yapılan: dean - 16 Haziran, 2015, 12:29:42
  Gameplay'i izler izlemez yaptığım ilk şey, sayfaya yeni bir sekme açıp Playstation 4 fiyatlarına bakmak oldu ;D Çılgın olmuş. Müthiş olmuş.

Off, sorma. Şuan PS4 alsam mı, almasam mı diye ikileme düştüm.

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 16 Haziran, 2015, 13:07:13
Off, sorma. Şuan PS4 alsam mı, almasam mı diye ikileme düştüm.

Benim şu an DSLR ve masaüstü önceliğim var. Olmasa ilk PS4 alırım. Hele bi'de düşünsene Sony, God of War 4 duyursa. PS4 kalitesinde of of of.

Nightrain

Ben 2016'yı bekleyeceğim. Belki indirim olur konsola.

Chuck

Alıntı yapılan: dean - 16 Haziran, 2015, 13:16:33
  Benim şu an DSLR ve masaüstü önceliğim var. Olmasa ilk PS4 alırım. Hele bi'de düşünsene Sony, God of War 4 duyursa. PS4 kalitesinde of of of.

Bu e3'te bekliyordum aslında Gow bombası aslında. Remastered çıktıktan sonra açıklanabilir bence. Bir konsol neslini God of War olmadan düşünemiyorum. :D

Nightrain

God of War 4'ü Gamescom'a saklamış olabilirler.

Chuck

Film gibi oyun diye boşa demiyoruz. .

Mrtekin

Uncharted, PS4 satışlarına tavan yaptırır...

Sony, bildiğiniz gibi Ps vita lansmanını da bir "uncharted" oyunu ile yapmıştı ve ticari olarak acayip başarılı oldular...

Kesinlikle katılıyorum, oyun değil başka birşey...

They drew first blood...

Nightrain

Ama psvita suan cop kategoriside.  ;D tabii ps4 oyle olmayacagini gosterdi.

Chuck

Pulluk

İlk üç oyunun remastered versiyonlarıyla oyalanıyorum şu anda. Mart sonuna kadar nasıl dayanırım bilemiyorum. :)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!