Fantastic Four (2025) - Phase 6/1 - Toplamda 37. Film

Başlatan dean, 06 Haziran, 2019, 13:49:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Animvader

Alıntı yapılan: dean - 16 Kasım, 2023, 14:18:53Buradaki benim kafama takılan tek şey yaşı. Şu an 48 yaşında. Film geldiğinde 50 yaşında olacak. En az on yıl rolü sürdürse 60 eder. Dedikoduları dönüyordu ama bu derece yaşlı bir cast direktman Franklin ve Valeria ile başlayacaklarını da benim kafamda kesinleştirdi.

O zaman muhtemelen halihazırda kendi evreninde uzun yıllar geçirmiş bir takım olarak Reed'in makinalarından biriyle bizim evrenimize gelirler. Benim anlamadığım tek nokta John Krasinski'yi neden sadece multiverse sahnesi için kullandıkları, bence gayet de kalkardı bu rolün altından.

dean

Alıntı yapılan: Animvader - 16 Kasım, 2023, 23:07:40O zaman muhtemelen halihazırda kendi evreninde uzun yıllar geçirmiş bir takım olarak Reed'in makinalarından biriyle bizim evrenimize gelirler. Benim anlamadığım tek nokta John Krasinski'yi neden sadece multiverse sahnesi için kullandıkları, bence gayet de kalkardı bu rolün altından.

Filmle ilgili en güçlü dedikoduların başında filmin fütüristik 60'lı yılları yaşanan bir paralel evrende geçeceği geliyor. Bununla birlikte güçlü bir Kirby tarzı yansıtılması hedefleniyor. Avengers: Secret Wars'ta Incursion'lar başlayınca ekibin Battleworld'e ardından oluşacak yeni evrene geçmelerini bekleyebiliriz.

rumar80

Aslında Marvels after credits'i de buna benzer bir kapı aralamıyor mu? SPOILER Orada da Monica'nın kaldığı boyutun Bryan Singer X-Men evreninin olduğu boyut olduğunu görüyoruz. SPOILER Secret wars ile bu boyut ta katılabilir belki?

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 17 Kasım, 2023, 09:25:47Aslında Marvels after credits'i de buna benzer bir kapı aralamıyor mu? SPOILER Orada da Monica'nın kaldığı boyutun Bryan Singer X-Men evreninin olduğu boyut olduğunu görüyoruz. SPOILER Secret wars ile bu boyut ta katılabilir belki?

O evren yüzde yüz olarak hangisi henüz belli değil aslında. Laboratuvar'ın dizaynı FoX-Men filmleriyle aynı. Beast'i de Kelsey Grammer oynuyor. Lakin o filmlerde Beast makyaj olarak yapılırdı. Bu sefer full Mo-Cap yapmışlar. Aynı zamanda o filmlerde Beast bir bürokrattı. Bu sahnede olması gerektiği gibi bilim insanı. FoX-Men evreninde bir anda mutantlar dışında gücü olan Binary'nin de belirmesi garip olur. Bana şöyle geldi o sahne. Marvel'ın kendisinin de şu an Avengers: The Kang Dynasty ve Avengers: Secret Wars'da ne olacağına dair bilgisi yok  :) muhtemelen farklı yerlere çekilebilecek bir setup yaptılar duruma göre karar verecekler.

dean

Fantastic Four kadrosu resmi olarak açıklandı.

Reed Richards - Pedro Pascal
Sue Storm - Vanessa Kirby
Johnny Storm - Joseph Quinn
Ben Grimm - Ebon Moss-Bachrach

dean

rumar80

Benim için oldukça değişik ve ilgi çekici bir kadro. Merakla bekliyorum.

dean

Silver Surfer belli oldu. Julia Garner karakterin Shalla-Bal versiyonunu canlandıracak.

Nightrain

Böyle olacağı belliydi. Tüm hevesim kaçtı.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 04 Nisan, 2024, 12:19:47Böyle olacağı belliydi. Tüm hevesim kaçtı.

Silver Surfer'ın Norrin Radd olmamasına benimde felaket derecede tadım kaçtı. Anladığım kadarıyla Marvel Studios burada Earth-X versiyonunu uyarlamaya çalışıyor. Galactus içinde özellikle latin oyuncu aramalarının sebebi Galactus'un Franklin Richards yapmak olduğunu düşünüyorum. Bu film ana MCU evreninde geçmeyeceği için farklılık adına bir çok şey yapacaklardır. Beklentim bir tık indi ama. 

Nightrain

Alıntı yapılan: dean - 04 Nisan, 2024, 17:13:33Silver Surfer'ın Norrin Radd olmamasına benimde felaket derecede tadım kaçtı. Anladığım kadarıyla Marvel Studios burada Earth-X versiyonunu uyarlamaya çalışıyor. Galactus içinde özellikle latin oyuncu aramalarının sebebi Galactus'un Franklin Richards yapmak olduğunu düşünüyorum. Bu film ana MCU evreninde geçmeyeceği için farklılık adına bir çok şey yapacaklardır. Beklentim bir tık indi ama. 

Earth X'te Galactus, Celestial yumurtası bulunan gezegenleri yiyordu. Bakalım filmde de işleyecekler mi.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"