Marvel Cinematic Universe

Başlatan dean, 17 Haziran, 2015, 14:57:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yunusmeyra

sıralama yapmadan, yukarıdaki 5 film yeni tercihim
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

dean

Anlaşılan Fox saçmalamaya devam edecek. Dedikodulara göre yeni bir Fantastic Four filmi gündemdeymiş. Bu film Reed ve Sue'nun çocukları Franklin ve Valeria odaklı olacakmış. Seth Grahame-Smith tarafından yazılıyormuş. The Incredibles elektriği taşıyan bir çocuk filmi olması planlanıyormuş. Sözün bittiği nokta. Hiçbir şey demiyorum.

yunusmeyra

Alıntı yapılan: dean - 21 Haziran, 2017, 00:29:44
  Anlaşılan Fox saçmalamaya devam edecek. Dedikodulara göre yeni bir Fantastic Four filmi gündemdeymiş. Bu film Reed ve Sue'nun çocukları Franklin ve Valeria odaklı olacakmış. Seth Grahame-Smith tarafından yazılıyormuş. The Incredibles elektriği taşıyan bir çocuk filmi olması planlanıyormuş. Sözün bittiği nokta. Hiçbir şey demiyorum.
Sözün bittiği nokta!  :o

incredibles`i esinleyen "dörtlü"den, saçmalayan "dörtlü"ye  :-X

şahsi not: hafızalarda kalacak kadar olmasa bile, "super-hero" çizgi romanları tarihindeki yerlerine yakışır filmler ile karşılanamadıklarını düşündüğüm bazı "comics"ler  >:(
-thor
-silver surfer
-fantastic four
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

dean

Sony, Venom ve Silver & Black başarılı olursa Kraven ve Mysterio gibi karakterlere de spin-off çekebilirmiş. Tom Holland bu filmlerde gözükecekse ben her türlü varım.

dean

Kevin Feige şimdilik sadece Spider-Man'in MCU'da olduğunu, Amy Pascal'da Venom ve diğer spin-off filmlerin MCU'da olmadığını söyledi.

dean

Avengers 4'ün sürprizlerinin bozulmaması adına sonraki filmler mümkün olduğu kadar duyurulmayacakmış. Yalnız Avengers 4'ten sonraki bütün filmleri saklamaları imkansız. Zaten Sony, Spider-Man 2'yi açıklamıştı. James Gunn ise Guardians of the Galaxy vol.3'ün senaryosu üzerinde çalışıyor. 2020'de vizyona girecektir. Doctor Strange 2'nin de 2020'de vizyona girmesi son derece güçlü bir ihtimal. Bir film daha kesin olacak. 2020 filmlerini Avengers 4'e kadar saklamak imkansız görünüyor.

dean

Kevin Feige, Captain Britain ile ilgili planların olduğunu ve karakterin MCU'ya katılabileceğini söyledi.

dean

Önümüzdeki yıllarda Blade'i Marvel Cinematic Universe içerisinde görme ihtimalimiz varmış.

dean

Marvel Cinematic Universe, Sony Marvel Universe, Spider-Man, Venom ve Amy Pascal karmaşası belli bir süredir devam ediyor bildiğiniz gibi. Yapılan son açıklamalara göre yine de iş biraz şekillenmiş gibi görünüyor.

Sony'nin spin-off filmleri MCU'da geçecek ama MCU ile hiç bir ilişkisi olmayacak. Sadece Spider-Man ve Spider-Man ile ilişkili karakterler bu filmlerde gözükebilecek. MCU içerisinde bu karakterler ve olay örgülerinden bahsedilmeyecek. Yani Venom başka özel bir anlaşma olmadığı takdirde hiçbir zaman Guardians of the Galaxy'e katılamayacak. Ama Flash Thompson'a geçebilecek.

Biraz Netflix dizilerine benzetebiliriz bu durumu. Netflix dizilerine baktığımız zaman dizilerin MCU'da geçtiğini görüyoruz ama MCU filmleri dizilerle ilgili hiç bir şekilde göndermede bulunmuyor. Filmler dizilerin olduğunu farkında bile değil.

Açıkçası Marvel kendi şemsiyesi altındaki dizilerle bile böyle bir ilişki kuruyorsa Sony'nin bu durumuna yine iyi bile diyebiliriz. Spider-Man: Homecoming çok başarılı olacak. Orası belli. Venom filmi de başarılı olursa zaten farklı anlaşmalarla iki şirket daha da yaklaşabilir. Şu an için yasal şartlar altında düşünürsek olabilecek en mantıklı seçenek gibi duruyor.

dean

Spider-Man: Homecoming'in ardından listede yine değişiklikler var.

1- Captain America: Civil War
2- Doctor Strange
3- Captain America: The Winter Soldier
4- Avengers: Age of Ultron
5- Spider-Man: Homecoming
6- Guardians of the Galaxy Vol. 2
7- Guardians of the Galaxy
8- Iron Man
9- The Avengers
10- Captain America: The First Avenger
11- Thor
12- Ant-Man
13- The Incredible Hulk
14- Iron Man 2
15- Thor: The Dark World
16- Iron Man 3

dean

James Gunn, Marvel Cinematic Universe'ün 10 ila 20 yıllık sürecinin temelinin Guardians of the Galaxy Vol. 3 ile atılacağını ve Nova'nın gelecek zaman için düşünülen filmlerden biri olduğunu söyledi.

dean

Kevin Feige, female Thor'un gelecekte ihtimaller dahilinde bulunduğu söyledi.

Ben female Thor'u en başından beri çok sevdim. Chris Hemsworth, Thor rolünden ne zaman ayrılırsa, ardından female Thor'un gelmesi son derece yerinde bir hareket olacaktır diye düşünüyorum.

rumar80

Nightrain

Sonuçta hiçbir film bire bir çizgi romana sadık kalmadığı için, dişi Thor'u da başka bir karakter canlandırabilir. Biraz kas yapsa, Lady Sif'i oynayan kadın başarılı bir şekilde canlandırabilir diye düşünüyorum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Natalie Portman olmazda Jane Foster karakteri recast edilir. Evren içinde değişen oyuncular oldu. Edward Norton-Mark Ruffalo ya da Terrence Howard-Don Cheadle gibi. Zaten karakterin tabiatı ilk macerada kimliğinin saklanması ve finalde görünmesi üzerine. Maske çıktığı zaman yeni bir oyuncu Jane Foster olarak karşımıza çıkabilir diye düşünüyorum.