Wytches - JBC Yayıncılık

Başlatan hanac, 19 Haziran, 2015, 14:27:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Nightrain

Alirm ki.  ;D

Vertigo, Dark Horse ve Images Comics cizgi romanlarinin cogalmasina cok seviniyorum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Chuck

+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Neco - 19 Haziran, 2015, 17:04:48
Konusu nedir bu çizgiromanın?

Image'in sitesindeki ilk fasikül tanıtımından :
"Dünya üzerinde, erkekler ve kadınlar büyülücük yaptıkları gerekçesiyle çağlar boyu yakıldı, boğuldu, idam edildi, hapsedildi, zulüm ve işkence gördü. Hiçbiri cadı değildi. Onlar korkunç ve gizli gerçeği korurken öldü; cadılar, gerçek cadılar, dışarıdalar. Onlar nadir görülen ve daha nadir hayatta olan, eskiden kalma, güvenilmez ve ölümcül yaratıklardı."

emre ozdamarlar

Chuck

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 19 Haziran, 2015, 19:29:28
Image'in sitesindeki ilk fasikül tanıtımından :
"Dünya üzerinde, çağlar boyu erkekler ve kadınlar büyülücük yaptıkları gerekçesiyle çağlar boyu yakıldı, boğuldu, idam edildi, hapsedildi, zulüm ve işkence gördü. Hiçbiri cadı değildi. Onlar korkunç ve gizli gerçeği korurken öldü; cadılar, gerçek cadılar, dışarıdalar. Onlar nadir görülen ve daha nadir hayatta olan, eskiden kalma, güvenilmez ve ölümcül yaratıklardı."

Teşekkürler cevap için. Konu olarakta güzele benziyor. Korku tarzı bir şey okuyacağız sanırım. Bu arada Jbc full Snyder'e çalışıyor yakında bi zaman Türkiye'de bi imza günü olursa muhteşem olur  ;D ;D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Neco - 19 Haziran, 2015, 20:28:56
Teşekkürler cevap için. Konu olarakta güzele benziyor. Korku tarzı bir şey okuyacağız sanırım. Bu arada Jbc full Snyder'e çalışıyor yakında bi zaman Türkiye'de bi imza günü olursa muhteşem olur  ;D ;D

Evet korku tarzında bir esermiş :)

lampard

Çok iyi seçim, Batman'de yaptıklarını hiç beğenmiyorum ve genel olarak sevmiyorum ama Snyder korku türünde bayağı başarılı özellikle bu seride.

hanac

Wytches'in şu ana kadar 6 fasikülü yayınlandı.

Haftaya 24 Haziran da ilk cilt yayınlanacak.

Kısa bir süre sonra da biz türkçesini okuyabileceğiz.

Nightrain

Madem Snyder'dan gidiliyor, patlat bi The Wake cildi, JBC. :)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

bongzilla

çizimler çok hasta  ;) merak uyandırdı

pearl jam

Cok iyi bir secimmis gibi gozukuyor. image ve vertigolarin sayisinin artmasi su anda bu piyasa icin en cok istedigim şey.  Frankofon bile cok gozum gormuyor su aralar  :)

Ralph

Beni kalbimden vurdu bu seri.

Tam da 24'ünde bir şeyler alayım diyordum. Listeye ekleyeyim bunu.

Jedmau

Arkadaşlar bu yayının daha cildi çıkmadı bile , büyük ihtimal sene sonunda basacağız :) Bilgi vereyim sonra karışıklık olmasın.