Wytches - JBC Yayıncılık

Başlatan hanac, 19 Haziran, 2015, 14:27:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İnancomic

Merak ettım ne zaman cıkar acaba

Sakızlı Ohannes Paşa

En erken 2017. Bu hizla sira ona gelmez.

Jedmau

Dosyalar gelmemeye devam ederse 2018 diyelim.

tommikser

Kızdırmayın Ertan abiyi zaten bi sürü sıkıntıyla boğuşuyor.

Germeye gerek yok haaa benim için geç kalsa da sorun değil.

Okunacak dünya kadar jbc geliyor.

Jedmau

Yok ben okura yada Paşa'ya kızmıyorum ama dosyalar gelmiyor sinir basıyor.

Animvader

Alıntı yapılan: Jedmau - 26 Şubat, 2016, 23:17:04
Yok ben okura yada Paşa'ya kızmıyorum ama dosyalar gelmiyor sinir basıyor.

Alfa'nın bastığı Fantastik Dörtlü'yü okumaya başladım.İlk sayıdaki kapak yazısında birinci sayıyı Şubat'ta çıkartmayı planladıklarını ama Marvel'dan daha sonra çıkacak sayıların dosyaları gelmesine rağmen ilk olarak basacakları sayıların dosyalarını geç göndermeleri nedeniyle Nisan ayına ertelediklerini yazıyor.

Demek ki aradan 30 yıl geçse de, lojistik ne kadar ilerlese de bu adamların yaşattığı sıkıntılar aynı  :)

pearl jam

biz yayıncılara daha çok image basın diyoruz ama bunlar da tam gevşek çıktı  ;D marmara' ya da saga, chew göndermiyorlardı.

rumar80

Alıntı yapılan: Animvader - 26 Şubat, 2016, 23:29:32
Alfa'nın bastığı Fantastik Dörtlü'yü okumaya başladım.İlk sayıdaki kapak yazısında birinci sayıyı Şubat'ta çıkartmayı planladıklarını ama Marvel'dan daha sonra çıkacak sayıların dosyaları gelmesine rağmen ilk olarak basacakları sayıların dosyalarını geç göndermeleri nedeniyle Nisan ayına ertelediklerini yazıyor.

Demek ki aradan 30 yıl geçse de, lojistik ne kadar ilerlese de bu adamların yaşattığı sıkıntılar aynı  :)

Hatta bir macerayı da daha sonra araya sokup basmışlar bahane olarak ta aynısını söylemişlerdi.
Ali Recai da Marvel adlı derginin ilk sayısında Thing serisinden iki, avengers' tan bir sayı yayınlamış,  ikinci sayıda Ms Marvel yayınlamaya başlamış ve o da aynı bahane sığınmıştı.

Nightrain

Adamların para verip teliflerini aldıkları yayınları nasıl geç gönderiyorlar anlamıyorum. Kaç senelik firmaların böyle sorumsuzca davranmaları çok can sıkıcı. Nasıl olsa 3.dünya ülkesi bunlar, geç okusalarda olur düşünüyorlardır belki. :P Şaka bir yana, ben olsam sözleşmeye bu konu hakkında madde ekletirim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Caped Crusader

Ertan abi bu dosya göndermeme sorununa karşı ilerde JBC yayıncılık olarak önlem almayı düşünüyor musunuz?

Nightrain'in dediği sözleşmeye madde ekleme gibi.

nicholaihel

Ertan Bey yeni cilt ne zaman çıkacak ?  ;D

Jedmau

Ahahahahahahahahahahha yakında :)

galeme

Wytches güzel bir çizgi romandı. Bugün hakkında şöyle bir inceleme yazdım. Okuyanlara şimdiden teşekkürler. :) Okumayanlara da teşekkürler. :D
https://ucanspagetti.com/inceleme-wytches/