Harley Quinn Yeni 52 Cilt 1: Şehrin Ateşlisi - JBC Yayıncılık

Başlatan Jedmau, 22 Haziran, 2015, 16:49:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: Deadman - 12 Kasım, 2015, 11:14:25
TÜYAP'ın bombaları Bloodshot'ların grafikeri yapar, 2 tane alınır biri jelatinlenip kolleksiyona koyulur diğeri okunur. Ertan Ergil'e de teşekkür edilir.

Anlayamadım. Bloodshot'lar çok mu iyi, peki niye buraya yazdınız ? Ertan'la ne ilgisi var ?

Kafamda deli sorular  :)

Nightrain

Bana pek hitab etmiyor. Umarim emeginizin karşılığını alirsiniz.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

darkwood

Tanıtım sayfalarını beğendim, güzel bir kitap olmuş emeğinize sağlık diyelim.
Darkwood Sakinleri..

Agamotto

Alıntı yapılan: hanac - 12 Kasım, 2015, 18:16:04
Anlayamadım. Bloodshot'lar çok mu iyi, peki niye buraya yazdınız ? Ertan'la ne ilgisi var ?

Kafamda deli sorular  :)

Grafikeri övmüş arkadaş herhalde :)

hanac

Alıntı yapılan: Agamotto - 12 Kasım, 2015, 19:58:37
Grafikeri övmüş arkadaş herhalde :)

Aynı grafiker olabilir.

Yani Yiğit Sakmar.

pearl jam

Almayi hic dusunmuyordum ama ilk yirmi sayfada her sayfayi ayri bir cizerin cizmesi hosuma gitti. En azindan bu sayiyi alacagim. Ornek sayfa okumanin faydalari   :)

Jedmau

Almayacaüım diyen herkese tek bir ricada bulunacağım :) Bir ciltlik şans verin , piyasadaki en farklı yayınlardan biri :D

maeglin

Unutmadığım sürece JBC'den çıkan her yayını aldım, bunu da alacağım açıkcası   :D

noir

Alıp almama konusunda kararsızım  ??? yayın sayısı giderek artıyor artık hepsine yetişmek hem zaman hemde bütçe açısından zor. Ama ön okumadan gördüğüm kadarıyla şunu söyleyebilirim tebrik ederim yine her zamanki jbc kalitesinde  :)

nicholaihel

Sayfalara bakmamıştım. Yayın konusunda kararsızdım. Ama Pearl Jam'ın 20 çizer vurgusu çok ilgimi çekti, Jedmau'nun farklı ifadesi de. Şimdi sayıyı almaya karar verdim :)

Barmen Minik

Alıntı yapılan: Jedmau - 12 Kasım, 2015, 17:56:12
Bu yayına çok emek harcandı beğenmeniz dileğiyle.

belki alakasız ve gereksiz gelebilir ama özellikle şimdi hazırladığınız 0. sayıya bakınca daha bir dikkatimi çekti. kitap boyutunuzu ölçeklendirirken özellikle ilk batmanlerde sayfa alt ve üstten kesimleriniz daha çoktu ancak son yayınlarda veya burdaki örneklere bakınca artık her sayfada ayrı bir taktikle, ama öyle ama böyle sanki daha ideal işler çıkarıyorsunuz (mükemmel lafını orjinal boyutta saklıyorum). 2. veya 3. baskılarda ilk batmanlerinize iyileştirme veya değişiklik yapmayı düşünüyor musunuz.

battlehammer

baya hoş görünüyor. Hiç aklımda yoktu ama şimdi hevesle bekliyorum çıkmasını.

Jedmau

Alıntı yapılan: Barmen Minik - 12 Kasım, 2015, 23:28:49
belki alakasız ve gereksiz gelebilir ama özellikle şimdi hazırladığınız 0. sayıya bakınca daha bir dikkatimi çekti. kitap boyutunuzu ölçeklendirirken özellikle ilk batmanlerde sayfa alt ve üstten kesimleriniz daha çoktu ancak son yayınlarda veya burdaki örneklere bakınca artık her sayfada ayrı bir taktikle, ama öyle ama böyle sanki daha ideal işler çıkarıyorsunuz (mükemmel lafını orjinal boyutta saklıyorum). 2. veya 3. baskılarda ilk batmanlerinize iyileştirme veya değişiklik yapmayı düşünüyor musunuz.

Bunu yazmanız beni gerçekten çok memnun etti , teşekkür ederim dikkatiniz için , evet artık neredeyse hiç fire olmuyor , ilk basılan bir kaç yayında acelecilik sorunumuzdan kaynaklanan bazı sorunlar vardı. Yeni baskılar için grafiker arkadaşlarımız bulunan tüm sorunları gideriyor. Kısacası yeni baskılar iyileştirilmiş şekilde çıkıyor.

pizagor

Alıntı yapılan: Jedmau - 13 Kasım, 2015, 07:27:13
Bunu yazmanız beni gerçekten çok memnun etti , teşekkür ederim dikkatiniz için , evet artık neredeyse hiç fire olmuyor , ilk basılan bir kaç yayında acelecilik sorunumuzdan kaynaklanan bazı sorunlar vardı. Yeni baskılar için grafiker arkadaşlarımız bulunan tüm sorunları gideriyor. Kısacası yeni baskılar iyileştirilmiş şekilde çıkıyor.

Bunun yazılması da hiç iyi olmadı şimdi :)

Her yeni baskıyı edinmeye teşvik gibi oldu, bence hatalarıyla kalmalı.

Piyasaya yeni model sürülen arabalar için 'önce bir kullansınlar, sorunlar üreticiye gitsin, çözümleri yeni üretileceklere yansısın, bir - bir buçuk sene sonra alırız' yaklaşımına döner bu...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pearl jam

Sayin pizagor u memnun etmek zordur.  :) Hatalarini da duzeltmesin mi adamlar, ne guzel ugrasip duzeltmisler iste.. senin kitabin da ustten bi santim kesik oluversin bu kadar bencil olmayalim lutfen  :) hem belki ileride hatali basilan pullar gibi degerlenir bunlar da   ;D