Harley Quinn Yeni 52 Cilt 1: Şehrin Ateşlisi - JBC Yayıncılık

Başlatan Jedmau, 22 Haziran, 2015, 16:49:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 13 Kasım, 2015, 12:13:53
Sayin pizagor u memnun etmek zordur.  :) Hatalarini da duzeltmesin mi adamlar, ne guzel ugrasip duzeltmisler iste.. senin kitabin da ustten bi santim kesik oluversin bu kadar bencil olma  ;)

Hocam burada balon düzeltmelerinden bahsedilmiyor sadece, işin içerisine mizanpaj falan da giriyor. Tatminsiz çizgiromancılar rahatsız :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Nightrain

Şu kitaba şans vermek isterim de, alınacak o kadar çok çizgi roman var ki, buna para kalmıyor.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

-brendon-

-brendon-

Ertan abi en az 2 Batman bekliyorum yoldadir umarim  :)

Jedmau

Alıntı yapılan: pizagor - 13 Kasım, 2015, 11:41:47
Bunun yazılması da hiç iyi olmadı şimdi :)

Her yeni baskıyı edinmeye teşvik gibi oldu, bence hatalarıyla kalmalı.

Piyasaya yeni model sürülen arabalar için 'önce bir kullansınlar, sorunlar üreticiye gitsin, çözümleri yeni üretileceklere yansısın, bir - bir buçuk sene sonra alırız' yaklaşımına döner bu...

Yok sen rahat ol toplam 3 kitapta var bu sorun , diğerleri cillop gibi , sorun yok :D

gamlıbaykuş

Kesinlikle bir şansı hak ediyor. Niye bilmiyorum ama kapağı da çok beğendim ....
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Animvader

Son yayınlardaki düzelme benim de dikkatimi çekmişti ölçek konusunda, demek ki doğru farketmişim.Bu da diğer yayıncılara örnek olsun, eleştiriye bağıran,kızan yayıncılar silindi gitti, kendini düzelten, iyiye gidenler piyasada yükselmeye devam ediyor.

Barmen Minik

Alıntı yapılan: Jedmau - 13 Kasım, 2015, 07:27:13
Bunu yazmanız beni gerçekten çok memnun etti , teşekkür ederim dikkatiniz için , evet artık neredeyse hiç fire olmuyor , ilk basılan bir kaç yayında acelecilik sorunumuzdan kaynaklanan bazı sorunlar vardı. Yeni baskılar için grafiker arkadaşlarımız bulunan tüm sorunları gideriyor. Kısacası yeni baskılar iyileştirilmiş şekilde çıkıyor.

teşekkürler diyelim o zaman ilerde limitlide olsa HC basında 3.-4. baskılarda. o gün yenilerken "HC a yeniledik" diyerek kendi ekonomimizi çökertmemize biraz daha bahanemiz olsun :)

Jedmau

Bu arada ilk mesahda bulunan ön izleme linkine çizgi romanın asıl çizimleri olan 7 sayfa daha eklenmiştir. Böylece kitabın yaklaşık %10'u tarafımızdan ücretsiz yayınlanmıştır :D

Ralph

Hikaye ve konu inanılmaz güzel. Kapağı pek beğenmedim sadece. Sanki Harley Quinn değil de çakması gibi durmuş.

hennessy

Heyecan ile beklediğim bir seri ne kadar kendisine Batwoman basmadığı için kızgın olsamda bu yan seri ile bizi buluşturmasına teşekkür ederim. Bugün İlyas'ın dükkanında neye şahit oldum derseniz. Bir Batman hayranı sevgili dostum Ertan için yaptığı iş için harika ve mükemmel dedi bana bu yeter......
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Jedmau

Teşekkürler :) Takdir edilmek çok güzel.

Kauss

23 Kasım'da çıkacağı yazıyorda acaba idefix gibi sitelerden ön siparişe ne zaman konulur ? Bu konuda bir bilgi verebilir misiiz

Jedmau

battlehammer

idefix'de çıktı. siparişi veriyorum şu an.