Death of Jean deWolff

Başlatan rumar80, 23 Haziran, 2015, 22:20:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

They drew first blood...

rumar80

Destek çığ gibi büyüyor.

Daha bir gün olmadan 24 oy ve 22'si destek oyu. Sadece 1 oy red. Sağolun dostlar. Oylamaya devam.

Nightrain

Marmara'nın bastığı Klasik Spider-Man maceralarını seviyorum. Kesinlikle alırım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

alan ford

Kesin alırım  , Marmara normal seri Örümcek Adam 'ı takip etmiyorum ama efsane maceralar tadında bastıkları tadından yenmiyor.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Ras Al Ghul

Merak ettiğim ve Rumar80'nin bu kadar övdüğü bir macerayı neden almayayım :)

hbegec

connyapku

Yayinlanmasini uzun zamandir bekledigim bir kitap. Hic okumamis olanlar ilk defa okuyup o zevki yasayacaklari icin cok sansli.

rumar80

İlk günden bu hız.
   Kamuoyu İlke'nin cevabını merakla bekliyor.

Nemo

Ag Kafa'ya her zaman varim.
Özel Alfa Ajanı

rumar80

sevgili Özgür'ün büyük bir sabır ve başarı ile takip ettiği Clone saga anketinde bugüne kadar 85 üyemiz oy kullanmış. Bunların 49'u (%57.6) alırım derken, 16'sı (%18.8) belki alırım, 20'si ise (%23.5) almam diye oy kullanmış.
   Daha bir günü dolmayan anketimizde ise 28 üyemiz oy kullandı. Bunların 26'sı (%92.9) alırım derken 1'er üye (%3.6) belki alırım veya almam dedi.
   Tek başına iktidar olmayı bırakın Anayasa'yı değiştirecek güçte bir çoğunluğa sahip bu cilt için halk sokağa dökülmeden yetkililerden açıklama bekliyoruz.

Sevgili üye, çoğunluk bizde diye oy vermekten çekinme cildine sahip çık.

V

"İstemem,eksik olsun.."

ilke

Valla basan olursa ben alırım  ;D

rumar80

OZAN BALIM

Çocukluğumda iadelerden dönenlerden 3'lü 4'lü ciltlenen marvellerden okuduğum oldu, sonrasında gariptir aynı tadı hiç alamadım, hatta tat da alamadım ama övgüye değer ve kampanya düzenlenen bir esere hayır demem. Yeter ki dostlar mutlu olsun, biz mutlu olalım...

pikofarad

Alırım hem de hemen. Klasik örümceği ben çok seviyorum. Örümcek adamla ilgili çıkan bütün klasiklere evet. :)