Death of Jean deWolff

Başlatan rumar80, 23 Haziran, 2015, 22:20:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yunusmeyra

hazır "örümcek" kampanyaları gündemde..Nemo klasikleri okuyor ve özetlerle bir ilgi yaratıyor..madem "örümcek adam" bizim ilk "süper kahraman"larımızdan..bassınlar alalım  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

rumar80

Bir günde 49 oy ve 39 evet.

Ilke duy bu sesi.

tommikser

Klasik Örümceğin tadı dondurmalı baklava gibi.Aç da olsa yenir örümcek olsun her türlü alınır okunur.

Nightrain

Konusu medir acaba bu hikayenin?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Ilk yazıda kısa bir özet geçtim. Ilk dört sayı Spider Man ve Daredevil'ın kendisine Günah yiyen adını veren bir seri katili (kurbanlarının ilki de kitaba adını veren komiser Jean deWolf ) yakalama çabaları ve adalet anlayışlarının karşı karşıya gelmesini, son üç sayı ise akıl hastanesinden çıkan günah yiyenin geri Dönüşü. İyileşti mi? Numara mı yapıyor? Sorularını anlatıyor.

Nightrain

Teşekkürler. İlerde daha çok klasik örümcek maceralarını görmeyi çok istiyorum. Mesela Origin of the Hobgoblin gibi.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Alıntı yapılan: Nightrain - 25 Haziran, 2015, 09:56:43
Teşekkürler. İlerde daha çok klasik örümcek maceralarını görmeyi çok istiyorum. Mesela Origin of the Hobgoblin gibi.

İyi bir tercih ama bunun yanında Hobgoblin'in gerçek kimliğinin açıklandığı trade'i (adını şu an hatırlayamadım) istemek lazım ki gerçek kimliği açığa çıksın. Marmara örümceklerde karşımıza çıkacak ama en azından nasıl? sorusunu cevaplardık.

Ralph

Klasik yayınların günümüze ulaşması taraftarıyım...

Alırım.

Nemo

"Jean DeWolff, polis amiri Phillip DeWolff'un istenmeyen kızıdır. Çünkü Philip bir erkek çocuğu olsun istemiştir. Philip ve karısı Celia, Jean henüz altı aylıkken boşanmıştır. Celia, başka bir polis memuru Carl Weatherby ile evlenmiştir. Jean, üvey babası Carl'a hayranlık duyarak büyümüştür ve onun izinden giderek polis olmuştur. Mesleğinde başarılı olarak amirliğe kadar yükselmiştir.
Hikayemiz burada, Jean DeWolff'un yatağında ölü halde bulunması ile başlar...''

Heyecan yaratmak icin burada kesiyorum   :P :)
Özel Alfa Ajanı

rumar80

Alıntı yapılan: Nemo - 25 Haziran, 2015, 14:28:50
"Jean DeWolff, polis amiri Phillip DeWolff'un istenmeyen kızıdır. Çünkü Philip bir erkek çocuğu olsun istemiştir. Philip ve karısı Celia, Jean henüz altı aylıkken boşanmıştır. Celia, başka bir polis memuru Carl Weatherby ile evlenmiştir. Jean, üvey babası Carl'a hayranlık duyarak büyümüştür ve onun izinden giderek polis olmuştur. Mesleğinde başarılı olarak amirliğe kadar yükselmiştir.
Hikayemiz burada, Jean DeWolff'un yatağında ölü halde bulunması ile başlar...''

Heyecan yaratmak icin burada kesiyorum   :P :)

Hasan resmini bile koydu.
  Bir de İlke tamam dese...

rumar80

Oylamada son durum:

Kullanılan oy: 59
   Geçerli oy: 59
   Geçersiz oy: 0

Kabul: 45
   Red : 8
   Çekimser : 6

Oylama devam etmektedir.

rumar80

Oylamada son durum:

Kullanılan oy: 61
   Geçerli oy: 61

Kabul: 47
   Red : 8
   Çekimser : 6

Oylarınızı bekliyoruz

rumar80

Pazar günü evde oturup vakit geçirirken iki Dakika'nı da Peter'a ayır. Bu klasik macera için sen de oy ver. Katılan 72 arkadaşına destek Çık.

darkwood

Peter çıkarda alınmaz mı.  ;)
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Oylamada son durum:

Kullanılan oy: 75
   Geçerli oy: 75

Kabul: 58
   Red : 9
   Çekimser : 8

Oylarınızı bekliyoruz