The Totally Awesome Hulk

Başlatan dean, 25 Haziran, 2015, 17:15:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

@Serhan

Syn.Hanac kızacak ama Hulk zaten gereksiz bir karakter bu seri daha da gereksiz olmuş  ::) ::)

dean

Alıntı yapılan: Joker - 07 Eylül, 2015, 23:45:28
Syn.Hanac kızacak ama Hulk zaten gereksiz bir karakter bu seri daha da gereksiz olmuş  ::) ::)

Hulk'ın nesi gereksiz ?

dean

Alıntı yapılan: Joker - 08 Eylül, 2015, 00:04:48
Üye değilsin sanırım ;D ;D
http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,4985.0.html

Hulk karşıtı bir organizasyona elbette üye değilim. Zira ben sevmesemde hiçbir karaktere karşı değilim. Şahsi olarak söylemiyorum ama artık bu seviyeye gelmiş bir karaktere gereksiz demek çok ama çok güçlü bir iddaa. Karakterin gerekliliği yada gereksizligi için bütün maceralarını, evrene etkisini yada popüler kültürdeki yerini vb. herşeyi tartışmamiz lazım. Bende Batman'i sevmiyorum ama gelip ona gereksiz desem hoş olmaz.

@Serhan

Alıntı yapılan: dean - 08 Eylül, 2015, 00:14:53
Hulk karşıtı bir organizasyona elbette üye değilim. Zira ben sevmesemde hiçbir karaktere karşı değilim. Şahsi olarak söylemiyorum ama artık bu seviyeye gelmiş bir karaktere gereksiz demek çok ama çok güçlü bir iddaa. Karakterin gerekliliği yada gereksizligi için bütün maceralarını, evrene etkisini yada popüler kültürdeki yerini vb. herşeyi tartışmamiz lazım. Bende Batman'i sevmiyorum ama gelip ona gereksiz desem hoş olmaz.
Yok canım , ben de severim kendisini. Biz sadece Hulk Severleri , aşırı sevenleri kınıyoruz  ;D Esprisel olarak yani. Mesela ben İron Man ve Hulk karakterlerini itici buluyorum. Olay bu yani :)

dean

The Totally Awesome Hulk, bu dönemin en ilginç çizgi romanlarndan biriydi. Seri 24 sayı yayınlanan seri 4 ciltte toplandı.

-The Totally Awesome Hulk: Cho Time (#1-6)
-The Totally Awesome Hulk: Civil War II (#7-12)
-The Totally Awesome Hulk: Big Apple Showdown (#13-18)
-The Totally Awesome Hulk: My Best Friends Are Monsters (#19, 23 & 1.MU)