Extraordinary X-Men

Başlatan dean, 30 Haziran, 2015, 01:10:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Secret Wars'dan sonra X-Men'e ne olacağı en büyük soru işaretlerinden biriydi. Artık bir cevabımız var; Extraordinary X-Men.

Seri bütün Secret Wars sonrasında olduğu gibi Secret Wars'dan 8 ay sonra başlayacak. Cyclops ve bir çok X-Men üyesinin kayıp olmasından dolayı Storm yeni bir takım toparlayıp kayıp üyeleri aramaya çıkacak. En önemli mevzu ise X-Men ve Inhumans bağlantısı. Artık Terrigen Mists mutantları da etkilemeye başlayacak.

mraglic

Jeff Lemire a güveniyorum. Güzel olacak.

Nightrain

Çizimler çok cartoon olmuş.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

emre ozdamarlar

Cizimler Humberto Ramos, ben kendisinin tarzini cok begeniyorum. Jeff Lemire de artik kendini kanitladi fazlasiyla. Yaratici ekibe guvensem de malzeme X-Men, ne kadar ilginc bir hikaye yaratabilirler ki :) Koskoca Jason Aaron bile yaza yaza Avengers vs X-Men denen sacmaligi yazmisti.

BAHADIR

...Ki olayı evrenlerin yok olmasına, kozmos'un sınırlarını zorlarcasına ve yaratıcı kavramını sorgularcasına farklı bir boyuta getirdikten sonra daha ne yazılabilir ki...

emre ozdamarlar

Alıntı yapılan: BAHADIR - 04 Ağustos, 2015, 10:26:41
...Ki olayı evrenlerin yok olmasına, kozmos'un sınırlarını zorlarcasına ve yaratıcı kavramını sorgularcasına farklı bir boyuta getirdikten sonra daha ne yazılabilir ki...
Dogru söze ne denir abi :) Artik uncanny, spectacular, extraordinary falan bu kafalari biraksin marvel. The Regular X-Men, The Boring SpiderMan falan diye seriler cikarsinlar.

dean

Filmin fragmanının ardından Marvel, Extraordinary X-Men sayfalarında okuyacağımız X-Men Apocalype Wars, eventını duyurdu. Belli ki Marvel ve Fox aralarındaki buzları eritti biraz. Fox'un X-Men dizileri, film ile paralel eventlar. Hadi artık darısı Fantastic Four'dan gelecek o muhteşem habere.

dean

All-New, All-Different dönemin en önemli X-Men dergilerinden biri de Extraordinary X-Men'di. Jeff Lemire tarafından yazılan 20 sayı dört ciltte toplandı.

-Extraordinary X-Men: X-Haven (#1-5)
-Extraordinary X-Men: Apocalypse Wars (#6-12)
-Extraordinary X-Men: Kingdoms Fall (#13-16)
-Extraordinary X-Men: IvX (#17-20)