New Avengers (2015)

Başlatan dean, 02 Temmuz, 2015, 13:24:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Secret Wars sonrası New Avengers çok farklı ve ilginç bir kadro ile geliyor. Ekipte Sunspot, Squirrel Girl, Hawkeye, Songbird, Hulking ve Wiccan var. Önceki dönemin New Avengers(Illuminati)kadrosu düşünülürse bu kadro benim için korkunç derecede hayal kırıklığı oldu. Yazar Al Ewing, çizer Gerardo Sandoval.

hanac

dean

Alıntı yapılan: hanac - 02 Temmuz, 2015, 17:34:58
Bu arkadaş hakkında bilgi alabilir miyiz ?

Gerçek adı Roberto da Costa'dır. Mutant'dır. İlk kez Marvel Graphic Novel #4: The New Mutants'da görülmüştür.  Aslen bir X-Men üyesidir. New Mutants ve X-Force gibi oluşumlarda yer almıştır. Captain America'nın isteği üzerine NOW döneminde Cannonball ile birlikte Avengers'a katılmıştır. Güneş enerjisini emmek ve bu enerji yaymak gibi bir süper gücü vardır. Bu gücü yayma sırasında vücudu siyaha döner. Güçleri ile uçabilir. Etraftaki ısıyı değiştirebilir. Güç patlamaları yaratabilir.

hanac

O zaman bu Sunspot bir Firestorm çakması  :)

dean

Alıntı yapılan: hanac - 02 Temmuz, 2015, 23:12:15

İnsan, insana benzer.

Nightrain

Marvelyine zibilyon tane Avengers serisi aciklamis. Yakinda birbirine baglayip corba yaparlar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Alıntı yapılan: hanac - 02 Temmuz, 2015, 23:12:15

Sunspot bir Firestorm çakması değildir. Dean'in de yazdığı gibi güneş enerjisini kullanarak geçlenirken, Firestorm kimyasal elementleri kullanarak maddeleri etkilemektedir.

Animvader

Alıntı yapılan: rumar80 - 03 Temmuz, 2015, 13:47:57
  Sunspot bir Firestorm çakması değildir. Dean'in de yazdığı gibi güneş enerjisini kullanarak geçlenirken, Firestorm kimyasal elementleri kullanarak maddeleri etkilemektedir.

Peki hocam Sunfire bu denklemin neresine düşer  ;D

rumar80

Doğu'suna hem de uzak Doğusuna  :)

BAHADIR

Marvel işin şeyini çıkardı...  -Neyiydi o?-

Mrtekin

Bir de Şöyle düşünelim;

Adamlar tam da dinamizmlerini bu değişimlerden alıyorlar işte, sürekli oynuyorlar, sürekli değiştiriyorlar, sürekli evriltiyorlar. Hakkını verebiliyorlarsa, saygı duymak lazım.

Ha, ben sadece Old Man Logan serisini merak ediyorum, Dean bi onu tanıtmadı, bekliyoruz... :)
They drew first blood...

dean

Alıntı yapılan: Mrtekin - 04 Temmuz, 2015, 12:00:17
Dean bi onu tanıtmadı, bekliyoruz... :)

;D ;D ;D

Onun içinde başlık açarım  :)

rumar80

Alıntı yapılan: Mrtekin - 04 Temmuz, 2015, 12:00:17
Bir de Şöyle düşünelim;

Adamlar tam da dinamizmlerini bu değişimlerden alıyorlar işte, sürekli oynuyorlar, sürekli değiştiriyorlar, sürekli evriltiyorlar. Hakkını verebiliyorlarsa, saygı duymak lazım.

Bu yazdıklarında çok haklısın. Durmadan dinamikler ile oynamak marvel'ın tabiatında var. Ancak son yıllarda aralar çok siklasti. Insan olaya ve karakterlere adapte olamıyor. Yine de sen ne yapıyorsun dersen....
   Ben uyum sağlamaya çalışıyorum.

dean

Dönemin New Avengers'ı bence zayıf bir seriydi. Ömrü de diğer Avengers dergileri kadar uzun olmadı. Ama U.S.Avengers adıyla devam etmeyi başardı. Çıkan ciltler aşağıda.

New Avengers: A.I.M.: Everything Is New (#1-6)
New Avengers: A.I.M.: Standoff (#7-11)
New Avengers: A.I.M. - Civil War II (#12-16)