Mauro Laurenti'den Enfes Zagor Kapakları ...

Başlatan FerdiFon, 02 Temmuz, 2015, 23:26:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

Çok güzel kapaklar Ahmet Bey. Zagor'un ilk dönem klasik maceralarından esinlenerek çizilmiş kapaklar.
Kafamı toparlayabilirsem hangi maceralarla ilgili olduklarını yazabilirim belki.
Zagor Zagor'a karşı, Titan, Büyücü Yaska, Gökteki Ev, İron Man (Demirgövde Sam Fletcher), Firavun Vincent Krebs,
Akbaba, bu kapaklarda görülen karakterlerden bazıları...

hanac

Atilla Abi, senin takvimleri görünce bu başlık aklıma geldi.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,10613.0.html

Ama 10 tane var, 2 tane daha olsaydı bunlardan da güzel takvim olurdu.

Ramzy

Abi artık kapakları kim çizecek acaba, Laurenti mi? Ferri'den sonra yayınlamaya son verecekler mi?

rumar80

Hiç altın yumurtlayan tavuk kesilir mi?
Bence yeni bir kapak çizeri bulacaklar ve baltalı ilah macerada maceraya koşmaya devam edecek.

hanac

Alıntı yapılan: Ramzy - 10 Nisan, 2016, 01:27:34
Abi artık kapakları kim çizecek acaba, Laurenti mi? Ferri'den sonra yayınlamaya son verecekler mi?

Ramzy 4 yıl aradan sonra forum tekrar hoşgeldin.

Daha Ferri yaşarken veliahtı ilan edilen Verni'nin kapak ressamı olması sürpriz olmaz.

Ama gönlüm Della Monica diyor.  :)

pizagor

Verni'nin çizgisine baktığımda, abartmıyorum, bir zamanlar Alfa Yayınları albümlerinde yeralan okur sayfalarındaki, esas çizeri taklit etmeye çalışan acemi ama hevesli çırak çizerler geliyor aklıma. Bu kadar taklit, bu kadar kendinden birşey katmayan bir çizgiyi sevmiyorum, sevemiyorum. Kapak çizmesin, iç sayfa çizmesin, hatta mümkünse hiç Zagor çizmesin Verni....
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...