Gibrat / Karganın Uçuşu - Flaneur

Başlatan hanac, 06 Temmuz, 2015, 16:19:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Referandumdan sonra dagitima çıkacaktı. Bekliyoruz. :'(
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

gizmoo

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

SeSSe

Karganın uçuşu bugün itibariyle dağıtıma çıktı

SeSSe

Yayıncı twitter ve instagramdan kitabın çıktığını duyurmuş

SeSSe

Salı günü çıkıyormuş hadi bakalım bu sefer kesindir umarım

memospinoz

Alıntı yapılan: canmeymancan - 07 Mayıs, 2017, 15:25:05
Salı günü çıkıyormuş hadi bakalım bu sefer kesindir umarım

Bildiğim kadarıyla Büyülü Dükkan'da halihazırda bulunuyor. Diğer yerlere dağıtımı ve internete açılması biraz uzun sürebilir.

SeSSe

Alıntı yapılan: memospinoz - 07 Mayıs, 2017, 15:27:58
Bildiğim kadarıyla Büyülü Dükkan'da halihazırda bulunuyor. Diğer yerlere dağıtımı ve internete açılması biraz uzun sürebilir.
Evet büyülü dükkanda satıştaymış ama İstanbulda yaşamadığım için internet sitelerini beklemek zorundayım instagramdan yayınevi salı günü yazmıştı umarım fazla beklemeyiz

Tuco Ramirez

Hard cover değil sanırım. Fiyatı ne kadar. Erteleyişle aynı boyutta mı?

haysal

Hardcover değil, Erteleyiş ile aynı boyutta ve etiket fiyatı 39 TL.

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 08 Mayıs, 2017, 18:28:20
Hard cover değil sanırım. Fiyatı ne kadar. Erteleyişle aynı boyutta mı?

SeSSe

Nihayet satışa koymuşlar odakitapta fiyatı 31 tl

memospinoz

Ünlü Fransız çizer Jean-Pierre Gibrat, 2. Dünya Savaşı'nın işgal edilmiş Fransa'sında yaşanan aşk ve direniş hareketlerini anlattığı Erteleyiş'ten (Le Sursis, 1997-1999) sonra, Karganın Uçuşu (Le Vol du corbeau, 2002-2005) ile yeniden Türkçe'de.

Erteleyiş, Cecile ve Julien'in taşrada geçen hikayesinde, "çıkar savaşları" ile "birlikte olma"nın yüksek karşıtlığını Gibrat'ın ustaca kurguladığı bir romans-aksiyon potasında eritmesiyle ünlüdür. Karganın Uçuşu'nda, aynı zamanlarda, bu kez Paris sokaklarındayız: İşgal altında, polis ve muhbir devletinde, bombardımanlar arasında çatılarda başlayan ve sokaklar, kitapçılar, kanallar ve "Himalayalar"da devam eden hikâyenin kahramanı bu kez Cecile'in kızkardeşi Jeanne. Gibrat tarzı ironinin ve (ç)atışmanın eşlik ettiği, aynı zamanda bir işgal karşısında alınan farklı pozisyonları gözden geçiren soluksuz serüvende, denebilirse, umut da umutsuzluk da aynı hızda yükseliyor; tıpkı hayatlarımızdaki gibi. Direnişçi Jeanne kardeşine ulaşmaya çalışırken ona çenebaz hırsız François eşlik ediyor.

Boyut: 22x29 cm
Sayfa Sayısı: 112
Etiket Fiyatı: 39 TL

memospinoz

HC versiyonu da çok yakında raflarda olacakmış.

SeSSe

Bunu almış bulunduk artık keşke aynı anda piyasaya sürseler

hennessy

Sevgili arkadaşım Servet akşam facebook'tan mesaj attı gel sana bir sürpriz var diye. Evine misafir olduk kahvesini içip 150.kopyamızı aldık. Bu akşam en mutlu olduğum haber.....

İki mektup var kız kardeşlerin bir birbirlerine yazışmaları

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları