Green Lantern - Arkabahçe Yayıncılık

Başlatan Nightrain, 07 Temmuz, 2015, 15:44:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

xmenac

Böyle durumlarda hangi dükkanlarda olduğunu da belirtseler güzel olur aslında. Ben almayı düşünmüyorum ama arayanlar için kolaylık olur.

hennessy

5.cilt bitti. Temposunu düşürmeden giden güzel bir çizgi roman. Çizimleri de keyifli onuda söyleyeyim.

Hal Jordan,kötüler ile savaşırken Rus hava sahasını ihlal eder. Rus'lar ona müdahale etmek isteyince adalet birliğinden arkadaşları da onu savunmak için yardıma gelirler.

Yüzüğün eski sahibinin oğlu Hal'in peşindedir. Yüzüğe sahip olmak için Hal'i öldürmeyi bile aklına koymuştur.

Eski sevgilisi Hal'a sürpriz yapar.  Hal'ın öldüğünü sandığı için başkası ile evlenmişti. Ama Hal geri döndüğünde bir sürpriz ile karşılaşır.

7,5/10
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Zamanında burada özetlerini paylaştığım bir serinin basılması ve okunması hoşuma gidiyor.

dean

Barmen Minik

5 kitap sonra yan tarafı yeşillendirmek güzel olmamış nasıl başladıysa öyle devam etmeliydi. bu 2 kitaplıksa bir şey diyemem ama beyaz devam etse daha şıktı. veya illa eventlikse sarı olaydı bari

memospinoz

Korku Aşılamak Düzen Aşılamaktır

İşte eski Green Lantern Sinestro'nun kurduğu birliğin gayesi bu; korkunun yardımı ile evrendeki tüm uygarlıkları totaliter bir çatı altında toplamak. Bu amaçla evrene korku salabilme yeteneğine sahip herkesi ordusuna katan Sinestro, önündeki tek engel olan Green Lantern Birliği ortadan kalkana dek durmaya niyetli değil. Yeniden kurulmuş Green Lantern Birliği'nin, Anti-Monitor, Superman-Prime, Cyborg-Superman ve hatta bir zamanlar Hal Jordan'ı etkisi altına almış ve neredeyse Green Lantern Birliği'nin tamamen yok olmasına sebep olmuş Parallax gibi gelmiş geçmiş en güçlü kötüler ile işbirliği yapan Sinestro ve acımasız askerlerinin karşısında nasıl bir şansı olacak? Özellikle Evrenin Muhafızları da kendi aralarında anlaşmazlık yaşarken.

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 176
Etiket Fiyatı: 34 TL

frodo

Bugün D&R da elime sinestro birliği savaşını aldım fena değildi ama yine fiyatıyla cilt kalitesinin alakası yok.Birde yeniden doğuş buldum sayfalar kapaktan bütün olarak çıkmış açtığım taraflarıda parçalandı şimdi bazıları diyebilir kaç kişi kurcalamıştır sana gelene kadar ama alakası yok diğer çoğu yayıncılarınki neden  taş gibi.Bende aldım green lanternı daha gelmedi ama inanın içime sinmiyor o kadar para verdim ama kalitesi şüpheli okumak çok istediğim için dayanamadım bakalım.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

dean

Nightrain

Blackest Night'i basacaklarını duyurdular fakat, Sinestro Corps 2'den sonra; Rage Of The Red Lanterns ve Agent Orange ciltlerini basmaları gerekiyordu. Ki duyurdukları yayın periyodunda da vardı. Rebirth'e yetişeceğiz diye atlama yapmazlar inşallah. >:(
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

Yüce insan Umar reis sayesinde almaya başladığım nefis seri gerçekten kalite kokuyor....

memospinoz

Green Lantern Birliği şu ana kadar ki en zorlu sınavını veriyor. Sinestro ve müttefiklerinin ani darbesi sonucu verilen ağır kayıplar, Birlik'in devamı için hayati önem taşıyan Mogo'ya yapılan saldırı ve en önemlisi Parallax tarafından ele geçirilen Kyle Rayner. Tüm bunlar yetmezmiş gibi Sinestro'nun yeni hedefi çoklu evrenin merkezi Dünya.

İşte bu tehditler sonucu Evrenin Muhafızları kendilerinden beklenmeyeni yapıyor ve Oa Kitabı'na yeni yasalar ekliyor. Bu yeni yasalar Hal Jordan ve arkadaşlarının evrenin korkunun pençesine düşmesini engellemesine yardım edebilecek mi? Yoksa bu değişiklik tam da Sinestro'nun istediği şey mi?

Sonuç ne olursa olsun Green Lantern Birliği bir daha eskisi gibi olmayacak.

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 176
Etiket Fiyatı: 34 TL

Nightrain

Yurt dışında Sinestro Corps hikayesi tek cilt olarak satılıyor. Bizde de öyle olsaydı keşke. Bölününce cebimizden daha fazla para çıkıyor.

hennessy

Sinestro'nun Savaşı 2 cilt bitirdim. Ivan Reis çizimleri görsel şölene dönmüş.

İyiler ve kötüler savaşı güzel anlatılmış ve görsel çizimler ile bir bütün olmuş.

Sinestro hedefi dünya ve karşısında ölümüne çarpışan yüzükler var.......

Bu seri her yeni kitabı ile beni kendine daha çok bağlıyor....

Nightrain

Aylar önce Blackest Night'i duyurmuşlardı... ne zaman çıkacağını bilen var mı?

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 11 Şubat, 2018, 11:16:46
Aylar önce Blackest Night'i duyurmuşlardı... ne zaman çıkacağını bilen var mı?

Biraz daha sürer çıkması.  Zaten arada Rage of the Red Lanterns ve Agent Orange ciltleri var.